Biały domek na wzgórzu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Biały domek na wzgórzu

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,  Domy zaprojektowane przez 꿈애하우징
Loading admin actions …

Własny dom jednorodzinny – oto marzenie wielu z nas. A jeśli do tego mógłby znajdować się w ustronnym miejscu (choć z dobrym dojazdem), w otoczeniu natury, miał ogromne okna, z których rozpościerałby się wspaniałe widoki… bylibyśmy w raju! Chociaż zakup działki budowlanej w pięknej lokalizacji oraz wybór projektu budynku idealnie spełniającego potrzeby naszej rodziny nie należą do łatwych zadań, to dla chcącego nic trudnego. Dowodem niech będzie uroczy, biały domek, który pokażemy Wam dzisiaj. 

Jego sekret? Wspaniali architekci z DLoveHouse z Korei, w pełni wsłuchani w oczekiwania swojego klienta.

Nowoczesny makeover klasyki

Ten dom spodoba się wszystkim kochającym tradycje, ale pragnącym dopasować ją do wymogów współczesnego rytmu życia. Spadziste dachy, naturalny kamień u podstawy, biel fasady łączą się z prostotą oraz dużymi przeszkleniami. Całość prezentuje się jednocześnie romantycznie i funkcjonalnie.

Efektowne podejście

Zanim wejdziemy do środka spójrzmy na fasadę z nieco innej perspektywy. Dzięki temu możemy ocenić efekt, jaki daje długie podejście do domu znajdującego się na wzniesieniu. Ten budynek jest prawdziwą oazą bezpieczeństwa i rodzinnego ciepła – nie mamy co do tego wątpliwości!

Salon skąpany w świetle

Pokój dzienny zalewa naturalne światło – niczego innego się nie spodziewaliśmy! To centrum strefy publicznej domu. Plan otwarty zachęca domowników do spotkań, do spędzania czasu wspólnie. Wystrój salonu skupia się na kontraście białych płaszczyzn z czernią ogromnego narożnika, czyli idealnego miejsca na wypoczynek. Oprócz ogromnego przeszklenia wrażenie przestronności potęguje wysoki sufit.

Kuchnia 360°

kuchnię połączoną z jadalnią musieliśmy pokazać Wam z dwóch stron. Nowoczesna zabudowa o białych, lśniących frontach i technologii push-to-open została zestawiona z klasycznymi meblami w głębokim, ciepłym brązie drewna. Współczesne rozwiązania łączą się z cytowaniem tradycji: zamiast charakterystycznych dla Azji papierowych parawanów znajdziemy tutaj rozsuwane, przeszklone matowym szkłem drzwi.

Pokój nastolatka

Czas zajrzeć do strefy prywatnej. Rozpoczynamy od sypialni nastolatka. Postawiono tutaj na zupełną prostotę, nie ma nawet plakatów ulubionego zespołu. Sypialnia jest miejscem relaksu oraz koncentracji przy nauce. Przemyślanie urządzone miejsce do pracy doskonale spełnia swoją funkcję.

Czeka Was urządzenie pokoju z dorastającym członkiem rodziny? Pamiętajcie, aby pozostawić mu dużo swobody! Tutaj znajdziecie garść świetnych pomysłów: Pokój młodzieżowy- inspiracje i aranżacje.

Sypialnia główna

Sypialnia małżeńskiej pary prezentuje się zupełnie inaczej. Zabudowana szafa wykonana została ze wspaniałego drewna, w którym wyrzeźbiono tradycyjne dekoracje. Ich urok podkreślają jedwabne, fioletowe zasłony. Te dwa elementy w pełni wystarczają, by wprowadzić tutaj wyjątkową atmosferę – mimo niewielkiego metrażu.

Patio pełne zieleni

Oprócz przylegającego domu ogródka właściciele mogą cieszyć się zielenią także na wewnętrznym patio. Takie rozwiązanie zapewni prywatność podczas wypoczynku na świeżym powietrzu, a dodatkowo pozwoli na wspaniałe doświetlenie przylegających do niego pomieszczeń. Promienie słońca i zieleń za oknem? Chcemy tego jak najwięcej!

Co najbardziej się Wam tutaj spodobało?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu