Projekty,   zaprojektowane przez homify

6 przykładów bungalowów łączących styl i komfort

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Niski, ładnie wtopiony w krajobraz budynek, z angielska zwany bungalowem, potrafi zachwycić bliskimi relacjami z otaczającym ogrodem, przestronnością wnętrz i ich integracyjnym charakterem, a także uniwersalnością – jest wygodny zarówno dla młodych rodziców, jak i dla najstarszych członków rodziny. 

Bungalowy są popularne ze względu na swoją prostą, a jednocześnie stylową architekturę. Nie bez znaczenia jest także niski koszt budowy, niekiedy dużo mniejszy niż w wypadku mieszkania w mieście.  Dzisiaj pokażemy Wam sześć projektów, stworzonych przez zespół architektów z Porto Alegre C. Schirmer Estudio de Arquitetura E Urbanismo, które choć są małe, to zdecydowanie duże w kwestii stylu. Będziecie zaskoczeni! 

1. Wymarzony dom

Projekty,  Dom rustykalny zaprojektowane przez Cíntia Schirmer | Estúdio de Arquitetura e Urbanismo
Cíntia Schirmer | Estúdio de Arquitetura e Urbanismo

Projeto Residencial em estilo rústico/campestre a ser construída na cidade de Três Coroas/RS, na Serra Gaúcha/Vale do Paranhana

Cíntia Schirmer | Estúdio de Arquitetura e Urbanismo

Ten ceglany dom jest równie uroczy jak Wasza ulubiona baśń. Dach domu natychmiast zwraca na siebie uwagę poprzez podwójną, zachodzącą na siebie, konstrukcję. Czy nie jest to najładniejszy garaż, jaki widzieliście? Dzięki tym czerwonym pnączom winorośli wygląda zjawiskowo! 

2. Stylowy i elegancki

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Casa de alvenaria

homify

Zachwycił nas tajemniczy czar, który wydobywa się z tego domu. Być może jest to beżowy kolor elewacji lub małe szczegóły na nim, jak białe wysokie panele w oknie. Cokolwiek to jest, to na pewno sprawia, że ktoś poczuje się w nim mile widziany.

3. Przytulny taras

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify
homify

Casa de campo _ MJ

homify

Czasem, o charakterze domu decyduje to, co jest na zewnątrz. W tym wypadku zdecydowanie urzeka nas wspaniały, przestronny taras. Dzięki drewnianej podłodze, wygodnym krzesłom i obszernym pokryciu jest idealnym miejscem na wieczorną imprezę koktajlową.

4. Jasny i pełen uroku

Projekty,   zaprojektowane przez homify
homify

Casa de alvenaria com deck e pergolado

homify

Ten dom jest łatwy do budowy, ale zarazem jest także stylowy i wygodny. Ma również wszystko, o czym rodzina mogłaby zamarzyć: piękny ogród, podjazd na samochód, miejsce zabaw dla dzieci, a nawet maleńki taras. 

5. Prosty i nowoczesny

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Projekt sześciennej bryły i neutralne kolory tego domu nadają mu nowoczesny wygląd. Ozdobny fragment ceglastej elewacji orzeźwia całą kompozycję, a betonowe płytki, twórczo umieszczone w ogrodzie stanowią oryginalny akcent. 

6. Dwupiętrowy bungalow

Projekty,  Domy zaprojektowane przez homify

Taras na drugim piętrze jest głównym punktem wyróżniającym ten dwupiętrowy bungalow. Aby złamać całą białą elewację, część ściany została pokryta cegłami. Cudowny akcent w postaci zieleni, pnącej się po pergoli, odpowiada za bezpretensjonalną atmosferę miejskiego domku. 

Przeczytajcie także: Maleńki, uroczy dom na Twoją działkę i nie tylko

Może chcielibyście w którymś zamieszkać? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu