Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Aangenaam Interieuradvies

Sprzątanie w 10 minut: 10 codziennych trików dla czystego domu!

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Bałagan piętrzy się w Twoim domu, a Ty ciągle szukasz wymówki? Wydaje Ci się, że nie masz dostatecznie dużo czasu, aby utrzymać porządek? Koniec z odkładaniem wszystkiego na później! Dzisiaj nasi projektanci podpowiedzą Ci, jak utrzymać porządek każdego dnia! Przekonaj się jak niewiele trzeba, aby dobre nawyki pozwoliły Ci na uporządkowanie swojego mieszkania. Przekonaj się sam jak niewiele trzeba, aby czysty dom był na porządku dziennym!

1. Pościel łóżko

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Aangenaam Interieuradvies
Aangenaam Interieuradvies

slaapkamer / master bedroom

Aangenaam Interieuradvies

Codzienne ścielenie łóżka nie jest stratą czasu! Dzięki temu uchronisz się przed popołudniową drzemką, a wieczorem przekroczysz próg uporządkowanej sypialni. Pamiętaj też o regularnym zmienianiu pościeli, to faktycznie zajmie Ci 10 minut, a polepszy jakość snu.

2. Uporządkowana korespondencja

Wyciągasz pocztę ze skrzynki tylko po to, żeby rzucić ją na biurko lub komodę w przedpokoju? Piętrząca się kupa kopert tylko zaburza porządek. Segreguj od razu swoje listy!

3. Tylko to, co ważne

Pamiętaj, aby nie zagracać swojego przedpokoju. Szczególnie teraz, kiedy zaczyna się wiosna, schowaj ciepłe kurtki do szafy. Błyskawicznie sprawisz, że w hallu zrobi się więcej miejsca.

4. Puste blaty

Kuchenny blat nie może być zastawiony przez wszystkie sprzęty! Wybierz jeden kącik gdzie umieścisz wszystkie puszki, a najlepiej schowaj je do szafki!

5. Kanapa to nie garderoba

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Studio Buijs
Studio Buijs

Woonkamer

Studio Buijs

Pamiętasz stwierdzenie, że każdy ma krzesło, na którym trzyma ubrania? Najwyższy czas, aby z tym skończyć! Nie rozrzucaj ubrań na kanapie, a nie będziesz gubić swoich skarpetek.

6. Stolik kawowy

Stolik w Twoim salonie nie służy do ozdoby. Jeśli lubisz wieczorem poczytać książkę lub gazetę, odłóż je później na odpowiednie miejsce. Nie zapominaj również o wyrzucaniu starej makulatury!

7. Dokładne odkurzanie

Zdajemy sobie sprawę, że odkurzanie zajmuje więcej czasu. Polecamy Ci jednak wybrać przenośny odkurzać, którym posprzątasz w mgnieniu oka, jeśli tylko coś się rozsypie.

8. Bez zacieków

łazience jest wiele czynności, które powinniśmy wykonywać codziennie. Przecieranie kabiny prysznicowej, usuwanie włosów z umywalki, ścieranie plam z pasty do zębów… kilka minut pozwoli Ci na utrzymanie łazienki w czystości.

9. Uporządkowane biurko

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Biggs & Quail
Biggs & Quail

Midcentury Modern Desk in Solid Ash

Biggs & Quail

Jeśli pracujesz z domu, pamiętaj aby porządkować swoje biurko. Nie umieszczaj tam brudnych kubków, talerzy, gazet. Bałagan nie jest dobrym kompanem do pracy!

10. Szybka dekoracja

Jeśli chcesz w mgnieniu oka udekorować swój dom, wykorzystaj świeże kwiaty! Krótka wizyta w kwiaciarni sprawi, że dom wypełni się świeżością!

Sprytne triki, które pomogą utrzymać dom w czystości!

A czy Tobie udaje się utrzymać porządek na co dzień?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu