Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Dom, w którym nie wiadomo na czym zawisnąć oko!

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Дизайн бюро Оксаны Моссур
Loading admin actions …

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was elitarną i wyjątkową rezydencję. Znajdziemy tutaj połączenie angielskiego zamiłowania do arystokracji i tradycji oraz amerykańskiego komfortu.

Wewnątrz spotkamy szyk retro wypełniony zabytkowymi meblami. Pomieszczenie mogłyby być przeniesione na Manhattan, bowiem koszt wszystkich rzeczy przekracza kilka milionów dolarów.

Moskiewscy architekci stworzyli miejsce, w którym poczujesz się jak bogacz. Zapraszamy do środka!

Kuchnia w stylu Art Deco

Kuchnia idealnie nawiązuje do amerykańskich wnętrz kochających Art Deco. Znajdziemy tutaj kontrasty, majestatyczny marmur oraz naczynia z miedzi i srebra, które potwierdzają, w jak luksusowym miejscu się znajdujemy.

Miejsce z duszą

Oszałamiający salon łączy w sobie czar retro oraz urok rezydencji sprzed trzech wieków. Luksusowe meble, błyszczący parkiet, wszystkie elementy wnętrza składają się na magiczny urok willi.

Jadalnia

Kolacja przy świecach w takim miejscu byłaby nie lada przeżyciem. Eleganckie wnętrze zapewnia zarówno rodzinną atmosferę, jak i intymne chwile. Doskonałym atutem jest bezpośrednie wyjście do ogrodu.

Siła dodatków

Ozdobne tkaniny  i elementy sprawiają, że wnętrze nabiera własnego charakteru.

Delikatny pokój dzienny

Na drugim piętrze znajduje się dodatkowy salon, który jest idealnym miejscem do leniwego relaksu z książką.

Wyjątkowa łazienka

Łazienka jest wyjątkowo romantyczna i elegancka. Kolorystyka oraz armatura sprawiają, że otrzymujemy idealne połączenie nowoczesności o klasycznego  romantyzmu.

Biuro na piętrze

Na poddaszu znajdziemy wyjątkowe, domowe biuro. Wypełnione jest drewnianymi, antycznymi meblami dopełnionymi piękną, zabytkową podłogą.

Sypialnia

Druga sypialnia zaaranżowana jest w europejskim stylu. Doskonałe oświetlenie zapewnione jest dzięki ogromnym przeszkleniom. Drewniane dekoracje sprawiają, że mamy wrażenie przeniesienia się do epoki romantycznej Francji.

Łazienka na poddaszu

Tutaj również znajdziemy połączenie nowoczesności i klasycznej elegancji. Jasne kolory sprawiają, że pomieszczenie jest świeże i komfortowe.

Odwiedź również Nowoczesny dom jedyny w swoim rodzaju!

Co sądzisz o eleganckim stylu tego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu