Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Studio Pan

Od przygnębiającej ruiny do stylowego i nowoczesnego mieszkania

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś pokażemy Wam zachwycającą przemianę przestrzeni zlokalizowanej na parterze jednej z kamienic w Paryżu. Tego typu lokale przeznacza się najczęściej na sklepy lub biura. W przypadku tego projektu zdecydowano połączyć się miejsce do pracy z wygodnym mieszkaniem. Wnętrze zaaranżowano praktycznie, ale i niezwykle stylowo- obejrzyjcie zdjęcia i przekonajcie się sami!

Przed: zmarnowany potencjał

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Studio Pan
Studio Pan

photo de bureau avant projet

Studio Pan

Zanim zaczniemy zachwycać się nad owocem prac architektów i projektantów wnętrz, spójrzmy najpierw, z czym musieli się zmierzyć. Zaniedbane i opuszczone wnętrze to zmarnowany potencjał przestrzeni o tak wyśmienitej lokalizacji. Jako że od frontu bezpośrednio stykało się z ulicą, tę część zdecydowano się przeznaczyć na strefę biurową, a tył na mieszkaniową.

Przed: chaos i bałagan

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Studio Pan
Studio Pan

le sous-sol avant projet

Studio Pan

Tylną część lokalu wcześniej przeznaczono na graciarnię, składując tam materiały budowlane, stare meble i inne niepotrzebne przedmioty. Wiele musiało się tu zmienić, aby obszar ten nadał się do zamieszkania.

Po: wygodne miejsce do pracy

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Studio Pan
Studio Pan

bureau devant la vitrine

Studio Pan

Zwiedzanie odremontowanej przestrzeni zaczniemy od domowego biura. Umieszczono je pod oknem, tuż obok drzwi wejściowych. Białe meble biurowe są praktyczne, pojemne i gwarantują mnóstwo miejsca na przechowywanie. Biurko jest wystarczająco duże na ekran komputera oraz przybory biurowe, a regał po lewej stronie, wbudowany w ścianę, ułatwia przechowywanie dokumentów.

Po: obszar wielofunkcyjny

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Studio Pan
Studio Pan

cuisine avec îlot central multi-function

Studio Pan

Tuż za przestrzenią do pracy znajduje się obszar o charakterze wielofunkcyjnym, spełniający role pełnione w tradycyjnych mieszkaniach przez kuchnię, jadalnię i salon. Także i tę przestrzeń wyposażono w meble o charakterze praktycznym, odznaczające się nowoczesnym designem. Dominuje biel- kolor idealny do małych, ciasnych wnętrz. Dla kontrastu kuchnię zaaranżowano w czerni. Wnętrze ożywia też kanarkowo żółta sofa umieszczona na ścianie po prawej stronie.

Po: sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Studio Pan
Studio Pan

Chambre au sous-sol

Studio Pan

Trudno o sypialnię, której aranżacja bardziej wprawia w stan relaksu i wyciszenia. Dominuje w niej biel, która uspokaja, a jednocześnie potrafi zdziałać cuda optycznie powiększając przestrzeń. Wbudowane w ścianę garderoba oraz regał pozwalają utrzymać wnętrze w porządku i dobrej organizacji. Iluminujące wezgłowie łóżka pełni z kolei charakter dekoracyjny.

Po: domowe kino

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Studio Pan
Studio Pan

home cinema la nuit ou dans la journée

Studio Pan

Brak miejsca na duży telewizor? W tym mieszkaniu problem rozwiązano instalując projektor pod sufitem i wyświetlając filmy na jednej z powierzchni licznych białych ścian.

Po: łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Studio Pan
Studio Pan

toilette

Studio Pan

W aranżacji wnętrz mieszkania zachowano dużą spójność i harmonię. Łazienka jest kolejnym pomieszczeniem, które zaaranżowano w bieli. Nie tylko za sprawą kolorów to niewielkie wnętrze nabiera rozmiarów- kolejnym trikiem, który zastosowano, jest duża lustrzana powierzchnia. Odbija ona przestrzeń i optycznie powiększa łazienkę.

Jak Wam się podoba pomysł połączenia biura z mieszkaniem?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu