Projekty,   zaprojektowane przez INNER TREE

Kompletna transformacja kuchni i łazienki

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Czujesz, że wnętrze Twojego mieszkania dramatycznie domaga się remontu? Masz wrażenie, że od lat rezydujesz w tych samych przestarzałych i niefunkcjonalnych czterech ścianach? Pragniesz zmian w swoim otoczeniu? Jeżeli tak, to nadszedł czas na metamorfozę wnętrz! Projekt, który pokażemy w tym Katalogu Inspiracji, z pewnością Cię do niej zainspiruje. Jest niskobudżetowy, łatwy do zrealizowania, a przy tym niezwykle efektowny. Zaintrygowany? Zapraszamy do oglądania zdjęć!

Przed: staromodna, chaotyczna kuchnia

Projekty,   zaprojektowane przez INNER TREE
INNER TREE

Cozinha | Antes

INNER TREE

Spójrzmy na kuchnię w poprzednim wcieleniu- było to pomieszczenie stosunkowo jasne i przestronne, ale urządzone w sposób zupełnie niepraktyczny. Pomijając staromodne materiały wykończeniowe i meble, o pomstę do niebo woła charakter wyposażenia i panujący w kuchni chaos. Zobaczcie, jak zmieniło się to wnętrze!

Po: prosto i stylowo

Projekty,   zaprojektowane przez INNER TREE
INNER TREE

Cozinha | Depois

INNER TREE

To ujęcie pokazuje, jak wąska i niewielka jest w rzeczywistości ta kuchnia. Na szczęście zupełnie odmieniono jej aranżację, wyposażając jej wnętrze w meble o designie prostym, klasycznym i ponadczasowym. Zabudowano obie ściany, jednak dzięki gładkim i jasnym frontom szafek wnętrze nie wydaje się być przytłoczone ani ciasne. Jest tu mnóstwo miejsca na przechowywanie oraz wygodna przestrzeń robocza. Stare sprzęty AGD wymieniono na te nowoczesne i praktyczne.

Przed: dziwne miejsce na prysznic

Projekty,   zaprojektowane przez INNER TREE
INNER TREE

Casa de banho 1 | antes

INNER TREE

Kolejnym pomieszczeniem, które przeszło całkowitą metamorfozę w tym mieszkaniu, jest łazienka. Przed remontem w zdumienie wprawiał zwłaszcza obszar prysznica, na który składał się stary brodzik. Brakowało tutaj zasłony prysznicowej, nie mówiąc już o kabinie z prawdziwego zdarzenia. Wnętrze wykończono było w sposób staromodny i nudny- najwyższy czas na zmianę!

Po: nowoczesny prysznic

Projekty,   zaprojektowane przez INNER TREE
INNER TREE

Casa de banho1 | Depois

INNER TREE

Bliskie ujęcie pozwala nam dokładnie przyjrzeć się nowemu prysznicowy. Zdecydowano się na prysznic bezbrodzikowy, który zajmuje długość jednej ze ścian. Wykończono ją modną ceramiką imitującą naturalny kamień. Stylowy jest nie tyle sam materiał, co jego kolor- szary jest jednym z najbardziej stylowych odcieni sezonu!

Przed: staromodna łazienka

Projekty,   zaprojektowane przez INNER TREE
INNER TREE

Casa de banho 2 | Antes

INNER TREE

Równie przygnębiająco i staromodnie prezentował się pozostały obszar łazienki z toaletą i umywalką. Niemodne kafelki, przestarzała armatura i kiczowate dodatki potęgowały niekorzystne wrażenie, jakie sprawiało to pomieszczenie.

Po: minimalistycznie i nowocześnie

Projekty,   zaprojektowane przez INNER TREE
INNER TREE

Casa de banho2 | Depois

INNER TREE

Nie trzeba wiele, aby zupełnie odmienić charakter starej łazienki. W nowym wcieleniu jej ściany wyłożono wielkoformatowymi płytkami o piaskowym odcieniu, które stanowią doskonale tło dla mebli i armatury o minimalistycznym charakterze.

Inny przykład metamorfozy wnętrz obejrzycie w Katalogu Inspirujący remont małego mieszkania

Które pomieszczenie podoba Wam się teraz bardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu