Projekty,   zaprojektowane przez СИРИУS Архитектурное бюро

Stylowy dom za niecałe 290 tysięcy złotych

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Projekt domu, który Wam dzisiaj pokażemy, wykonany został przez rosyjskich architektów z pracowni Sirius Architectural Bureau. Ma wiele wspólnego z projektami realizowanymi przez polskich architektów- tak jak i one odznacza się nowoczesnością, funkcjonalnością i wygodą. Doskonale nadaje się na przedmieścia dla niewielkiej rodziny z dziećmi.

Obejrzyjcie zdjęcia i zapoznajcie się z detalami projektu.

Koncept

Praktyczny i nowoczesny-taki dom z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy marzą w własnym lokum mieszkaniowym. Jest przykładem kompromisu pomiędzy współczesnym designem a budowaniem po koszach.

Projekt obfituje w ciekawe dodatki: taras, okno wnękowe, strefę dzienną oświetloną dodatkowo światłem przedostającym się przez liczne świetliki, przeszkloną ścianę w sypialni.

Całkowita powierzchnia domu- 180 metrów kwadratowych- została podzielona na trzy strefy: garaż z bojlerem (40 metrów kwadratowych), strefę dzienną z salonem, jadalnią i kuchnią oraz obszar prywatny z trzema sypialniami i łazienką.

Detale projektu

Dom o sześciennej bryle i czterospadowym dachu odznacza się nowoczesną fasadą, która po części jest otynkowana na biało, a po części obłożona drewnem elewacyjnym. W środku zainstalowano ogrzewanie podłogowe, a wodę podgrzewa się za pomocą gazowego bojlera.

Koszt budowy domu

Całkowity koszt budowy domu według tego projektu wynosi około 290.000 złotych. Wlicza się w to nowoczesne materiały wykończeniowe, sugerowane przez architekta pokrycie dachowe, dobudowany taras, wszystkie prace budowlane i wykończeniowe, nadzór architekta, transport i dodatkowe koszty.

Wisienka na torcie

Tak dom prezentować się będzie pod osłoną nocy. Wielkoformatowe przeszklenia otwierają dom na ogród- zamontowano je nie tylko przy strefie dziennej, ale także w sypialni. Przeszklona powierzchnia wynosi około 20-25 metrów kwadratowych, a jej instalacja to koszt około 35.000 złotych. To właśnie dzięki nim dom wygląda tak wyjątkowo.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu