Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez MARIANGEL COGHLAN

Ten kolor ścian pasuje do Twojego znaku zodiaku!

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wszyscy naprawdę kochamy te zabawne artykuły, które mówią o tym, jakie preferencje stylowe uwarunkowała nasza data urodzenia, w jakich kolorach czujemy się naturalnie i dobrze dlatego dziś szukamy kolorów ścian dla każdego znaku zodiaku! 

Ale nie martwcie się, to tylko zabawa. Nie sugerujemy, że te pomysły to przymus, a Wy, ślepo musicie za nimi podążać. Wasz projektant wnętrz prawdopodobnie byłby przerażony, gdyby dowiedział się że każdy pokój w mieszkaniu będzie miał zupełnie inny kolor. Nie mniej jednak, dla zabawy, sprawdźcie co przygotowały dla Was gwiazdy. Jaki kolor sprzyja Waszemu znakowi? Nigdy nie wiadomo, może właśnie dziś zidentyfikujecie swój ulubiony kolor! Uzbrójcie się w dozę uśmiechu i przewińcie w dół…  

Wodnik: turkusowy

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez MARIANGEL COGHLAN

Wodnik jest ambitny, pomysłowy i niezależny. Żywiołem tego znaku jest wbrew pozorom nie woda, ale powietrze. Jego szczęśliwy kolor to kolor nieba, jasny, czysty błękit. Urodzony pod tym znakiem lubi imponować, dlatego żywy i odważny turkus jest dla niego wspaniałą opcją. Ten kolor odwzorowuje temperament i charakter Wodnika.

Ryby: ciemnoniebieski

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Farrow & Ball
Farrow & Ball

Christmas '14

Farrow & Ball

Przypomnienie wody i morza, która jest siłą napędową dla wszystkich Ryb to rozwiązanie idealne. Ciemnoniebieski kolor będzie wspaniałym dodatkiem do domu: morska ściana w salonie, stworzy taką atrakcyjną i przytulną estetykę! Ryby to znak wody i silnie ciągnie je do wszelkich odcieni niebieskiego, kochają błękit i turkus, a także granat.

Baran: czerwony.

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Tissage Art de Lys
Tissage Art de Lys

Collection Occitanie

Tissage Art de Lys

Kiedy jesteście tak impulsywni i żywiołowi jak Baran, istnieje tylko jedna rozsądna opcja koloru:JASNY CZERWONY! Baran jako znak ognia i przedstawiciel męskiej i wojowniczej części zodiaku postawi na żywe barwy, czerwień idealnie współgra z jego temperamentem. 

Byk: zielony

Bardziej pragmatyczny, trzeźwo stąpający po ziemi i wytrwały byk, poczuje się jak w domu z naturalnymi, zielonymi ścianami. Byk jako znak ziemski silnie związany jest z barwami natury, więc takie kolory jak zieleń czy brąz oraz wszelkie odcienie beżu zdają się dobrze korespondować z jego spokojną naturą. Ale jest jeden kolor, który jest absolutnie wykluczony w jego środowisku! Czerwień działa na niego, jak płachta na byka

Gemini: żółty.

Bliźniętami rządzi Merkury, który nie lubi nudy i ceni sobie życie wesołe i pełne niespodzianek, a z racji tego, że Bliźnięta mają bystry umysł i uwielbiają żywe dyskusje to kolorem idealnie do nich pasującym jest kolor żółty. Wystarczy wyobrazić sobie towarzyskie wieczory i spotkania w takim ciepłym otoczeniu kolorystycznym!

Rak: biały

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Bloomint design
Bloomint design

HOTEL CAL REIET – THE MAIN HOUSE

Bloomint design

Żywiołem Raka jest, naturalnie, woda. To wszak wodne zwierzę, a według astrologii charakteryzuje je otwartość, bystrość i ogromna wrażliwość. Delikatność, miękkość i harmonia, te cechy ma właśnie biel, która naprawdę pasuje do emocjonalnej natury raka. 

Lew: pomarańczowy

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Erika Winters® Design
Erika Winters® Design

Contadero Decor, Mexico City 2011.

Erika Winters® Design

Czy kiedykolwiek poznaliście nieśmiałego i wycofanego Lwa? To chyba niemożliwe! Mając to na uwadze uznaliśmy, że kolor pomarańczowy jest doskonałym wyborem. To kolor optymizmu, energii i pasji w działaniu. Dodatkowo pomaga w koncentracji i skupianiu się. 

Panna: pastelowy

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers
Pixers

Scandinavian Bedroom

Pixers

Panna uznana jest natomiast za niezwykle dystyngowany znak. Wielu uważa, że urodzeni pod znakiem Panny są perfekcjonistami i często pedantami. Spokojne panny dobrze czują się w bardziej delikatnych wnętrzach co oznacza, że pastelowe odcienie są dla nich doskonałym wyborem. Pomyślcie o liliach, a nawet o delikatnych odcieniach szarości.

Waga: róż

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Canexel
Canexel

Pasillo

Canexel

Kiedy równowaga i prostota są ważne, a także wewnętrzne poczucie życzliwości odgrywa kluczową rolę, kolor różowy jest trafnym wyborem. Waga to znak klasy, dobrze i gustownie zaprojektowane wnętrza. Ciągnie ją do kolorów cukierkowych, więc ten znak dobrze czuje się w odcieniach pudrowych, delikatnych i słodkich.

Skorpion: purpurowy

Odważny, zmysłowy i zainteresowany luksusem Skorpion pokocha ściany w królewskich kolorach. Połączenie fioletu i bordo będzie cudowne, do tego luksusowe dodatki, romantyczne oświetlenie, a subtelny i uczuciowy Skorpion będzie w pełni szczęścia. 

Strzelec: fiolet

Miłośnicy podróży i emocji, Strzelcy mają naturalny pociąg do fioletu, ponieważ mówi się, że jest to kolor, który wywołuje nostalgię i wspomnienia. Urodzeni pod znakiem strzelca pełni są pasji i zaangażowania, kolor fioletowy nakręca ich i wzmacnia ich siły witalne. 

Koziorożec: szary

Koziorożec jako ziemski i twardo osadzony w realiach znak, lubi barwy ziemi. Brązowy jest kolorem, który przypadnie mu do gustu, ale najlepszym i najlepiej oddającym stan jego duszy jest czarny. Jednak czarny kolor we wnętrzach nie jest zbyt popularny, proponujemy zdrowy kompromis, w dodatku niezwykle modny: wszelkie odcienie szarości. 

Jeśli spodobała Wam się nasza zabawa, przeczytajcie także: Salony dopasowane do znaku zodiaku

Sprawdziło się? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu