Projekty,  Salon zaprojektowane przez Archifacturing

Apartament pełen ciekawych idei i funkcjonalnych rozwiązań

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś pokażemy urocze mieszkanie, które jest naprawdę oryginalne i pełne świeżych pomysłów,idealnych do skopiowania! W apartamencie panuje naturalna, całkowicie nieformalna atmosfera i unikatowa aura, którą zapewniają oryginalne elementy i wysokiej jakości materiały. Współczesny styl charakteryzujący to wnętrze ozdobiony jest delikatnymi dekoracjami, które ostatecznie tworzą przyjemną i niezwykłą kombinację.

Jeśli szukacie nowych pomysłów na odnowienie Waszych kuchni czy jadalni, lub chcecie sprawić aby Wasze wnętrze było niepowtarzalne i zachwycało wszystkich Waszych znajomych, to koniecznie zainspirujcie się  projektem włoskich architektów z pracowni ARCHIFACTURING. Obejrzyjcie ich dzieło.

Jakość tkwi w szczegółach

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Archifacturing
Archifacturing

​Appartamento al Gazometro

Archifacturing

To, że w  mieszkaniu użyto wysokiej jakości materiałów jest widoczne już na pierwszym zdjęciu, przedstawiającym jasne pomieszczenie. Wiele elementów jest robionych na zamówienie. Oryginalne drzwi przesuwne są wykonane z żelaza i szkła, co nie jest codziennością, którą można kupić w dowolnym miejscu. Są one wykonane przez artystę rzemieślnika dlatego stanowią tak wyjątkowy i twórczy element wnętrza. Wnękowa półka na książki, po prawej stronie, jest idealnie dopasowana do stylistyki drzwi i specjalnie wykonana przy użyciu żelaznych półek.

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Archifacturing
Archifacturing

​Appartamento al Gazometro

Archifacturing

Drzwi są tak efektowne, że aż szkoda je otwierać, ale kiedy to już zrobimy, znajdziemy się w salonie, który nas zachwyca nie mniej niż wejście do niego. Ma jasną przestrzeń, niezbyt dużą lecz idealnie zorganizowaną i jest bardzo relaksujący. Elementem, który przyjemnie dominuje w otoczeniu jest fortepian, właściciele kochają na nim grać, ale pełni on także funkcję czysto estetyczną. Reszta mebli została dobrana w palecie lekkich kolorów, aby jeszcze bardziej zwiększyć jasność pomieszczenia, koncentrując się na prostocie i czystej elegancji.

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Archifacturing
Archifacturing

​Appartamento al Gazometro

Archifacturing

Kilka kroków dalej znajduje się kolejne pomieszczenie, urządzone w zgodzie z pewną koncepcją i pomysłem. W jadalni widać odrobinę żywego, odważnego koloru, który pojawia się w wyborze krzeseł, jednak w sposób bardzo wyrafinowany. Nie ma tu mowy o przesadzie, wszystko jest pod kontrolą. Ten pokój odznacza się najbardziej nowoczesnym stylem urządzenia i wystrojem wnętrza. Naszą uwagę przyciąga nietypowo zastosowana farba tablicowa, żelazna lampa o wygodne siedzisko oraz wnękowa pólka nad nim. Można w niej umieścić dekoracje, zdjęcia, obrazy itd. naprawdę ciekawy pomysł!

Doskonała równowaga

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Archifacturing
Archifacturing

​Appartamento al Gazometro

Archifacturing

To pomieszczenie, pomimo charakteru przemysłowego, jest również bardzo urocze. Wykorzystanie pastelowych kolorów na ścianach i obfitych poduszek w stylu country z pasami zapewniają uczucie pełnego relaksu i gościnności.

Koniecznie zajrzyjcie także tutaj: Jadalnia – sprawcie by była wyjątkowa!

Doskonale przemyślane wnętrze

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Archifacturing
Archifacturing

​Appartamento al Gazometro

Archifacturing

Na kolejnym zdjęciu widzimy jadalnię w pełnym przeglądzie. Projekt został wykonany w sposób całkowicie zintegrowany, nie pozostawiając niczego przypadkowi. Precyzyjny plan został stworzony w celu uzyskania wyjątkowej atmosfery i przestronności, wnętrza, które mają nieregularny kształt mogłyby wyglądać na zabałaganione jednak tutaj wszystko ma swoje miejsce.  Na przykład półka zintegrowana z konstrukcją ścian.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Archifacturing
Archifacturing

​Appartamento al Gazometro

Archifacturing

W sypialni atmosfera nagle się zmienia i staje się bardziej delikatna i romantyczna. Z drugiej strony wciąż widać, że istnieje wiele elementów przemysłowych, co oznacza pewną równowagę pod względem stylu. Kolory są zachęcające i wywołują poczucie czystego odpoczynku. Błękit to barwa zarazem łagodna, jak i efektowna, a zestawienie jej z białym jest bardzo ponadczasowe i uniwersalne. 

Oryginalne rozwiązania

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Archifacturing
Archifacturing

Appartamento al Gazometro

Archifacturing

Jest wiele takich zawodów, które w swojej pracy wykorzystują kreatywność. W tej sypialni mieszka właśnie chyba ktoś taki, kto pracuje również w nocy i wtedy właśnie wpada na nieoczekiwane pomysły, które zawsze może zapisać mając naprzeciw łóżka taka tablicę! Po raz kolejny projektanci zaskakują nas takim nietypowy, lecz jakże zabawnym i użytecznym rozwiązaniem. Prosty pomysł, a zarazem niezwykle efektowny. Możemy również zauważyć lampę Castiglioni, która jest projektem o wielkiej wartości. Tutaj z pewnością mieszkają wielbiciele dobrego designu i sztuki użytkowej. 

Co myślicie o "tablicy do notowania" w sypialni? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu