Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Linebox Studio

Nowoczesny dom jedyny w swoim rodzaju

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiejsza podróż prowadzi nas do Ottawy, gdzie odwiedzimy dom znajdujący się w dzielnicy powstałej w latach pięćdziesiątych. Pośród tradycyjnych budowli odnaleźliśmy prawdziwe piękno nowoczesnej architektury, które doskonale odnajduje się wśród sąsiednich domów. Architekci z biura LINEBOX STUDIO zrealizowali projekt, który odzwierciedla indywidualność gospodarzy. Projektantom udało się połączyć chłodny, artystyczny styl oraz zamiłowanie do rozrywki. Otwarte przestrzenie sprawiają, że jest to idealne miejsce dla rodziny kochającej spędzać wspólne chwile. Zajrzyjmy do środka!

Fasada

Widok z ulicy pozwala nam spojrzeć na piękno naturalnych materiałów. Unikalna konstrukcja sprawia, że dom na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoją indywidualnością. Proste linie i płaski dach doskonale łączą się z nowoczesnym stylem, a geometryczne kształty sprawiają, że budowla staje się niebanalna i modernistyczna.

Z drugiej strony

Na podwórku znajdziemy duży ganek oraz cedrową pergolę. Tutaj również zauważamy nawiązanie do geometrycznych kształtów oraz do gry płaszczyznami.

Kuchnia stworzona do zabawy

Kuchnia była jednym z najważniejszych pomieszczeń w tym projekcie, ponieważ gospodarze uwielbiają przyjmować gości. W centrum znajdziemy długi bar, przy którym możemy pomieścić wszystkich naszych gości. Czerwone krzesła doskonale łączą się ze stonowanymi barwami i sprawiają, że miejsce staje się ożywione!

Otwarte biuro

To domowe biuro znajduje się na piętrze, nad kuchnią. Idealne oświetlenie pozwoli oddać się obowiązkom o każdej porze, a wszystko za sprawą dużych okien i świetlika w dachu.

Widok z biura

Z góry możemy podziwiać piękno parteru, w którym znajduje się wspaniała, drewniana podłoga w odcieniach złota i karmelu. Niebieskie elementy to doskonałe dopełnienie białego wnętrza.

Korytarz

Podczas gdy dolna kondygnacja zachowana jest na otwartym planie, na górze znajdziemy więcej prywatności. Piękny regał pozwala odmienić korytarz w domową biblioteczkę oraz miejsce do przechowywania drobiazgów.

Salon

W domu dominuje zamiłowanie do nowoczesnego stylu oraz naturalnych materiałów. Piękne drewno, światło oraz stonowane kolory sprawiają, że otrzymujemy wspaniałe połączenie umożliwiające totalny odpoczynek.

Kuchnia

Kończymy obrazem kuchni z innej perspektywy. Spójrz jak pięknie może wyglądać Twój dom!

Odwiedź również Kamienny dom rodzinny o ciepłym wnętrzu!

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu