Projekty,  Domy zaprojektowane przez Duo Arquitetura

10 niskobudżetowych, nowoczesnych domów z płaskim dachem

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Domy z płaskimi, skośnymi dachami to najnowszy trend architektoniczny, który sprawia, że budynki wyglądają nowocześnie i wyrafinowanie. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was 10 przykładów inspirujących domu, w których nasi architekci wykorzystali ten zabieg. Po prostu zobacz, jakie są piękne!

1. Czysty i elegancki

Ten dom to uosobienie stylu. Możemy się tutaj przekonać, że drewno to idealne rozwiązanie dla Twojej elewacji. Szerokie, przesuwne drzwi umożliwiają swobodne wyjście do ogrodu, dzięki czemu z łatwością połączysz dwie sfery. A co więcej, będziesz mógł korzystać z malowniczych uroków środowiska.

2. Nad brzegiem jeziora

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Uptic Studios
Uptic Studios

Camp Hammer

Uptic Studios

Nazwanie tego domku letniskowym to spore niedopatrzenie. Jest to komfortowe miejsce dla całej rodziny, gdzie odnajdziemy spokój i komfort. Doskonałe położenie pozwoli cieszyć się dobrami natury oraz przepięknymi widokami.

3. Azjatycka rezydencja

Styl azjatycki to niedościgniony faworyt. Minimalistyczne budowle są prawdziwą mieszanką tradycji i nowoczesnego wzornictwa. Spójrz tylko na tę schludną konstrukcję!

4. Dwa dachy

Takie rozwiązanie może wydawać się dziwne. Jednak bliźniacze dachy pięknie się komponują i pozwalają na stworzenie bliźniaczego widoku. Nie obawiaj się o wodę deszczową. Odpowiednio zainstalowane rynny ochronią Twój dom przed zalaniem.

5. Modernistyczny kompleks

Ten dom to doskonały przykład nowoczesnej architektury. Skośny dach przykrywa całą konstrukcję, która tworzy idealną całość wraz ze ścianami. Taras zapewni swobodne przejście do ogrodu, dzięki zastosowaniu jednego poziomu podłoża.

6. Wiejski domek

Tym razem przedstawiamy Wam dom w kształcie litery „L”. To idealne rozwiązanie dla miłośników stylu rustykalnego. Malowniczy ogród pozwoli Ci odprężyć się i spędzić czas z rodziną.

7. Pełna przestrzeń

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Duo Arquitetura
Duo Arquitetura

Casa da Serra

Duo Arquitetura

Spójrz na te 190m2 piękna! Dom na wzgórzu oczaruje Cię o każdej porze dnia, a nawet i nocy. Wykorzystano tutaj zalety naturalnego światła, które idealnie wypełni dom dzięki przeszkleniom. Dodatkowym atutem jest przepiękna panorama, którą możemy podziwiać podczas porannej kawy.

8. Chatka

Ten domek jest niezwykle przytulny. Odróżnia się od reszty, jednak to tradycyjny styl obecny na Filipinach.

9. Otwarty

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Ambienta Arquitetura
Ambienta Arquitetura

PROJETO CASA DA REPRESA

Ambienta Arquitetura

Przestronny, otwarty taras to idealne dopełnienie domu jednorodzinnego. Możesz spędzić tutaj spokojne chwile z rodziną oraz wieczory pełne zabawy razem z Twoimi przyjaciółmi.

10. Innowacyjny

Nasi architekci nie boją się eksperymentów. W tym przypadku geometryczny dom został dostosowany do nierówności terenu. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na korzyść jest dobór ponadczasowych kolorów.

14 fantastycznych wizualizacji, których nie da się odróżnić od rzeczywistych domów!

Która propozycja spodobała Ci się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu