Projekty,   zaprojektowane przez KELE voy a hacer

Normalny dom przemieniony w bajkowe gniazdko

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiejszy artykuł będzie inny niż zwykle! Nie pokażemy Wam bowiem wspaniałych aranżacji od naszych najlepszych architektów wnętrz, ale udowodnimy, że nasze domy mogą potrzebować bardzo niewiele, by całkowicie się przemienić i zacząć lśnić nowym blaskiem. W tym celu udamy się do Madrytu, gdzie czeka na nas odświeżona La casa de Conchi. Za metamorfozą stoją projektanci i dekoratorzy wnętrz z KELE voy a hacer. 

Nasze własne aranżacje mają w sobie ogromny potencjał, czasem tylko nasze złe przyzwyczajenia czy drobne błędy w rozmieszczeniu mebli utrudniają jego uwolnienie. Dzisiejszy artykuł zainspiruje Was do zmian!

Pierwsze wrażenie

Rozpoczynamy nasz spacer od progu. Czyż to wejście główne nie prezentuje się wspaniale. Białe donice z drewna malowanego na biało doskonale pasują do drzwi, a róż hortensji wprowadza romantyczną nutę. Oto zapowiedź klimatu zmian w domu!

Przedpokój: Przed i Po

Rozpoczynamy śledzenie metamorfozy! W przedpokoju stolik na klucze wymieniono na nieco bardziej wytworny, jego biel bardziej pasuje do wnętrza. Dywan o etnicznym wzorze bardziej pasuje do wnętrza. Pozbyto się przypadkowych dekoracji, które tylko zagracały przestrzeń…

Pomieszczenie gospodarcze: Przed i Po

Projekty,   zaprojektowane przez KELE voy a hacer
KELE voy a hacer

ANTES CUARTO DE LAVADO

KELE voy a hacer

Tuż obok przedpokoju znajduje się małe pomieszczenie gospodarcze z pralką i dodatkową chłodziarko-zamrażarką. To bardzo praktyczne rozwiązanie zyskało nowe oblicze dzięki oczyszczeniu go z niepotrzebnych drobiazgów, wymianie półki oraz montażu zasłonki nad pralką.

Kuchnia: Przed i Po

Projekty,   zaprojektowane przez KELE voy a hacer
KELE voy a hacer

ANTES COCINA

KELE voy a hacer

Najwięcej na zmianach zyskała kuchnia. Po pierwsze: większa dyscyplina w porządkach! Pozostawianie naczyń na blacie czy – co gorsza! – brudnych w zlewie, nie może mieć miejsca w pięknym domu. Wymieniono także zasłonki na bardziej radosne oraz wprowadzono więcej zieleni do wnętrza.

Salon: Przed i Po

Projekty,   zaprojektowane przez KELE voy a hacer
KELE voy a hacer

ANTES SALÓN

KELE voy a hacer

Trudno uwierzyć, że patrzymy na dokładnie te same kanapy, co wcześniej! Bez mdłych narzutek i nowymi, eleganckimi poduszkami, które pasują do obicia krzeseł jadalni, salon nagle stał się wytworny. W jadalni nic nie zmieniano lecz dzięki pozbyciu się starego fotela obie funkcjonalne strefy nawiązały komunikację i obie wydają się bardziej przestronne.

Łazienka: Przed i Po

W tej łazience zmiany były doprawdy minimalne, a jednak powyższe zdjęcia wywołują w nas zupełnie różne odczucia. Dlaczego? Przede wszystkim: porządek! Zagracone pomieszczenie nigdy nie będzie wyglądać dobrze. Rośliny we wnętrzu zawsze je odmienią je na plus. Zieleń szczególnie dobrze sprawdza się w łazienkach, budując w nich poczucie świeżości.

Taras: Przed i Po

Projekty,   zaprojektowane przez KELE voy a hacer
KELE voy a hacer

ANTES EXTERIOR

KELE voy a hacer

Wychodzimy na zewnątrz, gdzie czeka na nas wspaniała przestrzeń tarasu. Ogromna jadalnia na świeżym powietrzu oraz strefa wypoczynku nie potrzebowały wielu zmian. By nadać im luksusowego sztychu wystarczyły delikatne tkaniny oraz nowy, wspaniały stolik. Czasem jeden, bogaty akcent potrafi wynieść aranżację o poziom wyżej!

Też zastanawiacie się nad zmianami wokół Waszego domu na wiosnę? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: Zadbaj o swój ogród na wiosnę!

Co sądzicie o takich zmianach "na szybko"?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu