Elegancki salon: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez MIKOŁAJSKAstudio

Wrocławski dom w nowojorskim stylu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

New York, New York – jest coś niezwykle magicznego w tej tętniącej życiem amerykańskiej metropolii. Zdaje się być ona miejscem, w którym spotykają się różne światy- moda, design, kultura, finanse, kuchnia. Styl nowojorski to zatem eklektyczna mieszanka zróżnicowanych estetyk, ale w wydaniu klasycznym, eleganckim, z domieszką glamour.

Obejrzyjcie wnętrza willi we Wrocławiu, której wnętrza urządzono właśnie w taki sposób. Każde pomieszczenie to przykład wysmakowanego designu- przekonajcie się sami!

Przedpokój

Stylowy korytarz: styl , w kategorii Korytarz, przedpokój zaprojektowany przez MIKOŁAJSKAstudio
MIKOŁAJSKAstudio

Stylowy korytarz

MIKOŁAJSKAstudio

Już od progu wnętrza sprawiają świetne pierwsze wrażenie. Przedpokój jest zachęcający, jasny i przestronny. Zaaranżowano go w bieli, wykańczając materiałami wysokiej jakości. Ogród wertykalny przy drzwiach to nie tylko świetna dekoracja, ale i sposób na oczyszczenie powietrza. Inne elementy wyposażenia- szafki, wieszaki i lampy- to przykład designu eleganckiego i wyszukanego.

Salon

Elegancki salon: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez MIKOŁAJSKAstudio
MIKOŁAJSKAstudio

Elegancki salon

MIKOŁAJSKAstudio

Na prawo od strefy wejścia zlokalizowano salon. Jego wnętrza to nie tylko przykład wyrafinowanej aranżacji, ale także dowód na to, że dobry styl może iść w parze z funkcjonalnością. Na przeciwległej ścianie od wejścia umieszczono telewizor, który z dwóch stron otaczają wbudowane w ścianę witryny- nie tylko miejsce na przechowywanie, ale i element dekoracyjny wnętrz. Zachwyca paleta kolorów, w której ciepłe brązy, beże i biel przeplatają się z akcentami turkusowymi i błękitnymi. Nie brak designerskich dodatków i akcesoriów, które nadają wnętrzom wielkomiejskiego charakteru.

Kuchnia

Elegancka kuchnia: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez MIKOŁAJSKAstudio
MIKOŁAJSKAstudio

Elegancka kuchnia

MIKOŁAJSKAstudio

Kuchnię zaaranżowano w stylu glamour, łącząc klasyczną czarno-białą zabudowę kuchenną z niekonwencjonalnymi materiałami wykończeniowymi. Należą do nich zwłaszcza mieniące się i połyskujące płytki na jednej ze ścian.

Domowy gabinet

Po drugiej strony strefy dziennej, na lewo od przedpokoju, zlokalizowano domowy gabinet. Klasycznie urządzony, wygodny i praktyczny, świetnie spełnia rolę miejsca, w którym można się skupić i pracować w ciszy. Nie rozpraszają krzykliwe kolory czy liczne dekoracje- całość aranżacji utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, a wnętrze urządzono minimalistycznie.

Sypialnia

Elegancka sypialnia: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez MIKOŁAJSKAstudio
MIKOŁAJSKAstudio

Elegancka sypialnia

MIKOŁAJSKAstudio

Sypialnię urządzono elegancko i ze smakiem. Dominują w niej materiały i tekstylia w różnych odcieniach szarości, pięknie łączące się z drewnem. Garderoba o lustrzanych drzwiach wywołuje optyczną iluzję i sprawia, że wnętrze pomieszczenia wydaje się dwa razy większe.

Łazienka

Stylowa łazienka: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez MIKOŁAJSKAstudio
MIKOŁAJSKAstudio

Stylowa łazienka

MIKOŁAJSKAstudio

Na koniec zaglądamy do łazienki, której aranżacja wprawia w zachwyt. Spotykają się w niej wysokiej jakości, luksusowe materiały, takie jak marmur czy granit oraz wyszukane elementy wyposażenia oraz armatury. Świetnym pomysłem jest ściana pokryta lustrami o czarnych ramach, które nie tylko optycznie powiększają wnętrze, ale i stanowią wyrazisty element dekoracyjny.

Rzut poziomy

Willa Wrocław: styl , w kategorii Ściany zaprojektowany przez MIKOŁAJSKAstudio
MIKOŁAJSKAstudio

Willa Wrocław

MIKOŁAJSKAstudio

Rzut poziomy wnętrz pozwala zapoznać się ze szczegółowym rozkładem pomieszczeń i sposobem ich aranżacji.

Jak Wam się podobają wnętrza tego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu