Elegancki salon: styl , w kategorii Salon zaprojektowany przez MIKOŁAJSKAstudio

Wrocławski dom w nowojorskim stylu

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

New York, New York – jest coś niezwykle magicznego w tej tętniącej życiem amerykańskiej metropolii. Zdaje się być ona miejscem, w którym spotykają się różne światy- moda, design, kultura, finanse, kuchnia. Styl nowojorski to zatem eklektyczna mieszanka zróżnicowanych estetyk, ale w wydaniu klasycznym, eleganckim, z domieszką glamour.

Obejrzyjcie wnętrza willi we Wrocławiu, której wnętrza urządzono właśnie w taki sposób. Każde pomieszczenie to przykład wysmakowanego designu- przekonajcie się sami!

Przedpokój

Już od progu wnętrza sprawiają świetne pierwsze wrażenie. Przedpokój jest zachęcający, jasny i przestronny. Zaaranżowano go w bieli, wykańczając materiałami wysokiej jakości. Ogród wertykalny przy drzwiach to nie tylko świetna dekoracja, ale i sposób na oczyszczenie powietrza. Inne elementy wyposażenia- szafki, wieszaki i lampy- to przykład designu eleganckiego i wyszukanego.

Salon

Na prawo od strefy wejścia zlokalizowano salon. Jego wnętrza to nie tylko przykład wyrafinowanej aranżacji, ale także dowód na to, że dobry styl może iść w parze z funkcjonalnością. Na przeciwległej ścianie od wejścia umieszczono telewizor, który z dwóch stron otaczają wbudowane w ścianę witryny- nie tylko miejsce na przechowywanie, ale i element dekoracyjny wnętrz. Zachwyca paleta kolorów, w której ciepłe brązy, beże i biel przeplatają się z akcentami turkusowymi i błękitnymi. Nie brak designerskich dodatków i akcesoriów, które nadają wnętrzom wielkomiejskiego charakteru.

Kuchnia

Kuchnię zaaranżowano w stylu glamour, łącząc klasyczną czarno-białą zabudowę kuchenną z niekonwencjonalnymi materiałami wykończeniowymi. Należą do nich zwłaszcza mieniące się i połyskujące płytki na jednej ze ścian.

Domowy gabinet

Po drugiej strony strefy dziennej, na lewo od przedpokoju, zlokalizowano domowy gabinet. Klasycznie urządzony, wygodny i praktyczny, świetnie spełnia rolę miejsca, w którym można się skupić i pracować w ciszy. Nie rozpraszają krzykliwe kolory czy liczne dekoracje- całość aranżacji utrzymana jest w stonowanej kolorystyce, a wnętrze urządzono minimalistycznie.

Sypialnia

Sypialnię urządzono elegancko i ze smakiem. Dominują w niej materiały i tekstylia w różnych odcieniach szarości, pięknie łączące się z drewnem. Garderoba o lustrzanych drzwiach wywołuje optyczną iluzję i sprawia, że wnętrze pomieszczenia wydaje się dwa razy większe.

Łazienka

Na koniec zaglądamy do łazienki, której aranżacja wprawia w zachwyt. Spotykają się w niej wysokiej jakości, luksusowe materiały, takie jak marmur czy granit oraz wyszukane elementy wyposażenia oraz armatury. Świetnym pomysłem jest ściana pokryta lustrami o czarnych ramach, które nie tylko optycznie powiększają wnętrze, ale i stanowią wyrazisty element dekoracyjny.

Rzut poziomy

Rzut poziomy wnętrz pozwala zapoznać się ze szczegółowym rozkładem pomieszczeń i sposobem ich aranżacji.

Jak Wam się podobają wnętrza tego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu