Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez CABINET

5 rzeczy, które pomogą Ci utrzymać dom w czystości

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Sprzątanie nie należy do ulubionych czynności domowych, dlatego często z powodu zmęczenia odwlekamy je na później lub podejmujemy się zmagania po najmniejszej linii oporu. Każdy z nas ma swoje praktyki, które pozwalają osiągnąć oczekiwane rezultaty. Dzisiaj zebraliśmy kilka porad, które ułatwią walkę z bałaganem. Możesz łatwo wykorzystać rzeczy które masz w domu, a Twoje wnętrza będą lśniły czystością! Zobacz jakie to proste!

Czyszczenie podłogi

Łatwo jest na szybko zmieść podłogę i przetrzeć mopem, prawda? Czysta woda pozwoli Ci zetrzeć wierzchnią warstwę kurzu. Jednak wszyscy wiemy, że detergenty pomagają pozbyć się brudu! Przygotuj wiec wiadro ciepłej wody z odrobiną mydła i spraw, że Twój parkiet będzie lśnił!

Pozbądź się kurzu

Nie możesz zapominać o meblach. To również siedziba wielu pyłków i roztoczy. Wykorzystaj swój odkurzacz. Najpierw wymień worek i pamiętaj o utrzymywaniu końcówek w czystości. Odkurz swoje meble z pomocą akcesorium wykończonego miękkim aksamitem, dzięki czemu unikniesz zniszczeń, a Twoja kanapa w salonie stanie się czysta jak dawniej.

Ocet Twoim przyjacielem

Ocet to doskonała alternatywa dla chemicznych środków. Przede wszystkim jest dużo tańczy, a łatwo pozwoli Ci się rozprawić z kamieniem. Namocz szmatkę octem i obłóż zakamienione miejsca. Po kilku minut spłucz wodą i ciesz się błyszczącymi powierzchniami!

Pozbądź się ich!

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez CABINET

Wiemy, że szczególnie nam kobietom, ciężko jest rozstać się ze swoimi ubraniami. Zrób jednak generalne porządki i pozbądź się rzeczy, których już nie nosisz. Dzięki temu poczujesz się lżejsza i pozwolisz odetchnąć swojej szafie!

W łazience

Męczy Cię czyszczenie łazienki? Wymieszaj wodę z wybielaczem i przelej je do spryskiwacza. W ten sposób łatwo zdezynfekujesz wszystkie powierzchnie i dotrzesz do trudno dostępnych miejsc. Będziesz zaskoczony, jakie to proste!

16 sposobów na czysty dom, które naprawdę działają!

A Ty, jak radzisz sobie z porządkami?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu