Projekty,  Ogród zaprojektowane przez 로하디자인

Przed i po: niesamowita metamorfoza zaniedbanej rezydencji

homify.Pl homify.Pl
Loading admin actions …

Na pewno już nie raz spotkaliście się ze stwierdzeniem, że „nie ocenia się książek po okładce”. Na szczęście, rezydencja, którą prezentujemy Wam w niniejszym Katalogu Inspiracji, nie została powierzchownie oceniona i tym samym na wstępie zdyskwalifikowana. Dano jej szansę pomimo tego, że należała do bardzo obskurnych, posiadała brudną łazienkę i staromodnie urządzone wnętrze. Ale posiadała także, choć ukryty, ogromny potencjał! Transformacja, która za chwilę ukaże się Waszym oczom, sprawi, iż nic już nie będzie takie samo! Gotowi do zakochania się?! Do dzieła zatem!

Przed: nic godnego „zawieszenia oka”

Brudna ściana i odstraszająca fasada zdecydowanie nie przysparzały rezydencji zbyt wielu amatorów. Jedynie drzewa i otaczająca całość zieleń napełniały serca odrobiną nadziei i wiarą, że jednak da się tą opłakaną sytuację zmienić.

Przed: jak w horrorze

Ciemne drewno, wzorzysty sufit i ogólnie mało przyjemny klimat wnętrza – czy tu w ogóle można było mieszkać i normalnie żyć?! Jak w horrorze!

Przed: bałagan i miszmasz

Dajcie spokój! Cóż za bałagan i kolorowy miszmasz! Wszystko to, co widoczne na zdjęciu, zdecydowanie nie sprzyja i nie komponuje się z niczym. Ogólnie łazienkom nie potrzeba dużo do przytulności. To znaczy – tej prezentowanej– potrzeba bardzo wiele!

Przed: dokąd uciec?!

Ponieważ wnętrze jest okropne, można by mieć nadzieję na to, że wyjście na zewnątrz zapewni odrobinę wytchnienia. Nic bardziej mylnego! Tutaj też jest obskurnie i przytłaczająco! Strach się bać!

Przed: lepiej głodować

Nawet kuchnia – ze swoimi staromodnymi szafkami i brakiem światła - nie pomoże. Jedynym atutem prezentowanej rezydencji jest jej rozmiar.

Po: świeżość i czystość

Czy to aby na pewno ten sam obiekt?! Wszystko wskazuje na to, że nie może być mowy o żadnym oszustwie i pomyłce. Jasne kolory, dużo światła i lekkie drewno – nic dodać, nic ująć. Ten nowy, przestronny salon jest wręcz nie z tego świata!

Po: herbatka dla dwojga

Metamorfoza tej kuchni jest spektakularna! Gdzie podziała się ta  mroczna i przygnębiająca mała przestrzeń?! A skąd się wzięła ta niesamowicie jasna i piękna? Eleganckie białe szafki i  jasnoszare kafelki zdziałały cuda!

Po: magia bieli

Czy pamiętacie to smutne i brudne wejście do domu? Oto i ono, tylko że znacznie odświeżone i przytulniejsze! Niech tamten relikt przeszłości idzie w niepamięć! W nowej aranżacji postawiono na biel i to posunięcie okazało się strzałem w dziesiątkę.

Po: nie tylko wnętrze się zmieniło

Również taras niczym nie przypomina swojej ponurej wersji sprzed remontu. Elegancko obrobiony, z drewnianą podłogą i zestawem krzeseł umożliwiających relaks w promieniach słońca  - po prostu raj na Ziemi.

Po: każdy szczegół na miarę złota

Dlaczego podczas różnego rodzaju remontów największą wagę przywiązuje się do wnętrz? To, co na zewnątrz, także zasługuje na niemało zainteresowania. W tym przypadku – na szczególne zasługują brzozowe kolumny.

Po: świetna lokalizacja

W nowym otoczeniu odżyła także zieleń. Taki widok to uczta dla oczu!

Po: prostota i łatwość

Na zakończenie zajrzyjmy jeszcze do łazienki. Geometryczna tapeta i dominacja bieli – czyż może być coś prostszego w wykonaniu?

A Wy co sądzicie o tej metamorfozie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu