Projekty, Ogród zaprojektowane przez 로하디자인

Przed i po: niesamowita metamorfoza zaniedbanej rezydencji

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Na pewno już nie raz spotkaliście się ze stwierdzeniem, że „nie ocenia się książek po okładce”. Na szczęście, rezydencja, którą prezentujemy Wam w niniejszym Katalogu Inspiracji, nie została powierzchownie oceniona i tym samym na wstępie zdyskwalifikowana. Dano jej szansę pomimo tego, że należała do bardzo obskurnych, posiadała brudną łazienkę i staromodnie urządzone wnętrze. Ale posiadała także, choć ukryty, ogromny potencjał! Transformacja, która za chwilę ukaże się Waszym oczom, sprawi, iż nic już nie będzie takie samo! Gotowi do zakochania się?! Do dzieła zatem!

Przed: nic godnego „zawieszenia oka”

Projekty,  zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사전 외관

로하디자인

Brudna ściana i odstraszająca fasada zdecydowanie nie przysparzały rezydencji zbyt wielu amatorów. Jedynie drzewa i otaczająca całość zieleń napełniały serca odrobiną nadziei i wiarą, że jednak da się tą opłakaną sytuację zmienić.

Przed: jak w horrorze

Projekty,  zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사전 실내

로하디자인

Ciemne drewno, wzorzysty sufit i ogólnie mało przyjemny klimat wnętrza – czy tu w ogóle można było mieszkać i normalnie żyć?! Jak w horrorze!

Przed: bałagan i miszmasz

Projekty,  zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사전 실내

로하디자인

Dajcie spokój! Cóż za bałagan i kolorowy miszmasz! Wszystko to, co widoczne na zdjęciu, zdecydowanie nie sprzyja i nie komponuje się z niczym. Ogólnie łazienkom nie potrzeba dużo do przytulności. To znaczy – tej prezentowanej– potrzeba bardzo wiele!

Przed: dokąd uciec?!

Projekty,  zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사전 외관

로하디자인

Ponieważ wnętrze jest okropne, można by mieć nadzieję na to, że wyjście na zewnątrz zapewni odrobinę wytchnienia. Nic bardziej mylnego! Tutaj też jest obskurnie i przytłaczająco! Strach się bać!

Przed: lepiej głodować

Projekty,  zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사전 실내

로하디자인

Nawet kuchnia – ze swoimi staromodnymi szafkami i brakiem światła - nie pomoże. Jedynym atutem prezentowanej rezydencji jest jej rozmiar.

Po: świeżość i czystość

Projekty, Salon zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사후 실내

로하디자인

Czy to aby na pewno ten sam obiekt?! Wszystko wskazuje na to, że nie może być mowy o żadnym oszustwie i pomyłce. Jasne kolory, dużo światła i lekkie drewno – nic dodać, nic ująć. Ten nowy, przestronny salon jest wręcz nie z tego świata!

Po: herbatka dla dwojga

Projekty, Jadalnia zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사후 실내

로하디자인

Metamorfoza tej kuchni jest spektakularna! Gdzie podziała się ta  mroczna i przygnębiająca mała przestrzeń?! A skąd się wzięła ta niesamowicie jasna i piękna? Eleganckie białe szafki i  jasnoszare kafelki zdziałały cuda!

Po: magia bieli

Projekty, Domy zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사후 외관

로하디자인

Czy pamiętacie to smutne i brudne wejście do domu? Oto i ono, tylko że znacznie odświeżone i przytulniejsze! Niech tamten relikt przeszłości idzie w niepamięć! W nowej aranżacji postawiono na biel i to posunięcie okazało się strzałem w dziesiątkę.

Po: nie tylko wnętrze się zmieniło

Projekty, Taras zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사후 외관

로하디자인

Również taras niczym nie przypomina swojej ponurej wersji sprzed remontu. Elegancko obrobiony, z drewnianą podłogą i zestawem krzeseł umożliwiających relaks w promieniach słońca  - po prostu raj na Ziemi.

Po: każdy szczegół na miarę złota

Projekty, Ogród zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사후 외관

로하디자인

Dlaczego podczas różnego rodzaju remontów największą wagę przywiązuje się do wnętrz? To, co na zewnątrz, także zasługuje na niemało zainteresowania. W tym przypadku – na szczególne zasługują brzozowe kolumny.

Po: świetna lokalizacja

Projekty, Ogród zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사후 외관

로하디자인

W nowym otoczeniu odżyła także zieleń. Taki widok to uczta dla oczu!

Po: prostota i łatwość

Projekty, Łazienka zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사후 실내

로하디자인

Na zakończenie zajrzyjmy jeszcze do łazienki. Geometryczna tapeta i dominacja bieli – czyż może być coś prostszego w wykonaniu?

A Wy co sądzicie o tej metamorfozie?
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu