4 domy, które Cię zachwycą

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

4 domy, które Cię zachwycą

press profile homify press profile homify
Projekty,   zaprojektowane przez kt2015
Loading admin actions …

Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy, cóż znaczy wybudować dom. To proces zupełnie odmienny niż kupno nowej posiadłości, choć wybór na rynku nieruchomości jest ogromny. Chcąc wybudować dom marzeń, już na długo przed rozpoczęciem jego tworzenia widzimy w głowie jego projekt, plan pokoi, styl i użyte materiały, a nawet wystrój poszczególnych pomieszczeń. Chcemy, by wszystko było tak, jak to sobie wymarzyliśmy i szło po naszej myśli.

Nawet, jeśli Twoje plany i wymagania są jasne, zawsze jeszcze pozostaje kwestia budżetu. Niestety nie zawsze coś, co sobie założyliśmy jest możliwe do wykonania lub też jest bardzo kosztowne. Na przekór tej zasadzie, prezentujemy Wam dziś cztery koreańskie domy, które wcale nie kosztowały fortuny. Przekonacie się, że również przy mniejszych środkach można zostać właścicielem imponującej posiadłości. Ciekawi? Zapraszamy do czytania.

W którym z nich zamieszkałbyś najchętniej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu