Projekty,  Bungalow zaprojektowane przez WimbergerHaus

Wakacyjny dom marzeń

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Przetrwaliśmy zimę, czas rozpocząć planowanie wakacji! Po mrozie i chłodzie, przejściowych deszczach nie możemy już doczekać się gorąca, słonecznych dni. Dzisiejszy Katalog Inspiracji tylko umocni pragnienie przeniesienia się w strefę marzeń, przygotowaliśmy bowiem dla Was projekt idealnego domu wakacyjnego. Niedużych rozmiarów, pomieści wszystkich członków rodziny podczas urlopu i wyjdzie naprzeciw wszystkim ich potrzebom

Zaciekawieni? Wybierzcie się z nami do Austrii, by poznać ten ciekawy projekt od firmy budowlanej WimbergerHaus.

Nowoczesne wejście główne

Projekty,  Bungalow zaprojektowane przez WimbergerHaus
WimbergerHaus

Eingangsbereich des Bungalows

WimbergerHaus

Gdybyśmy do Austrii wybrali się fizycznie, to nasze zwiedzanie rozpoczęlibyśmy właśnie tutaj – od wejścia głównego. To piękno prostoty w najlepszym wydaniu. Nowoczesne drzwi z pionowym przeszkleniem, które wpuszcza światło do przedpokoju oraz pozwala podejrzeć, kogo przywiało w nasze progi. Kolorowe donice ożywiają utrzymaną w szarościach bryłę oraz jej obejście.

Dom z basenem

Projekty,  Bungalow zaprojektowane przez WimbergerHaus
WimbergerHaus

Moderner Bungalow mit Pultdach

WimbergerHaus

Dlaczego projekt tak wspaniale nadaje się na rodzinny wypoczynek? Dwa słowa: ma basen! Baseny często kojarzą się z ogromnym luksusem, nie raz pokazywaliśmy Wam niesamowite przykłady z ogromnych rezydencji czy ze szczytów apartamentowców. Jednak nawet przy prostym, nowoczesnym domu możemy sprawić sobie i bliskim tę ogromną przyjemność.

Kuchnia z jadalnią

Wchodzimy do środka. Wspaniały projekt kuchni może inspirować! Nowoczesna prostota miesza się ze wspomnieniem tradycji w postaci połączenia drewnianych paneli z kremową bielą. Współczesność wprowadza błysk stali oraz geometryczne formy. Ogromna wyspa stanowi centrum kuchni, która otwiera się na dużą jadalnię.

Otwarty salon

Z jadalni przejść możemy z kolei do przestronnego salonu. Jeden rzut oka na wystrój i już możemy docenić, że całość aranżacji wnętrz zaprojektowano w sposób przemyślany i spójny. Również tutaj odnajdziemy biel, szarości i drewno, a nawet akcenty tej samej zieleni, co przed wejściem głównym. Tutaj przybierają one postać poduszek na wygodnym narożniku.

Bungalow na stałe?

Projekty,  Bungalow zaprojektowane przez WimbergerHaus
WimbergerHaus

Bungalow mit Terrasse und Pool

WimbergerHaus

Chociaż przedstawiliśmy Wam ten dom jako wakacyjne marzenie, to jego projekt może zainspirować także do budowy gniazdka na stałe. Bungalow idealnie sprawdzi się w przyszłości, kiedy schody mogą zacząć sprawiać problemy. Koszt budowy domu parterowego w stosunku do kondygnacyjnego przeważnie będzie niższy. Ogromną zaletą, widoczną na powyższym zdjęciu, jest otwarcie wszystkich bądź większości pomieszczeń na działkę. Warto się nad tym zastanowić!

Wciąż macie w głowie wizję własnego basenu? Tutaj znajdziecie wyjątkowe inspiracje: Dom z basenem- 5 bajecznych przykładów z Meksyku.

Co sądzicie o tym projekcie? Na stałe czy na wakacje?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu