Projekty,   zaprojektowane przez İNDEKSA Mimarlık İç Mimarlık İnşaat Taahüt Ltd.Şti.

Biały dom marzeń

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Chyba każdy z naszych Czytelników dobrze wie, że biel optycznie powiększa pomieszczenia. To podstawa w wystroju wnętrz. Biel odbija światło, tak naturalne jak i sztuczne, dzięki czemu nagle mała klitka może przemienić się w przyjemny pokój. Jednak zbytnie epatowanie bielą nie jest dobrym rozwiązaniem – trzeba używać jej z głową! W przeciwnym razie nasze aranżacje staną się nudne, a to chyba najgorszy z możliwych scenariuszy…  

Jeśli zastanawiacie się jak urozmaicić białe ściany, z pewnością spodoba się Wam ten Katalog Inspiracji. Projekt białego wnętrza tureckich architektów z İNDEKSA Mimarlık İç Mimarlık İnşaat Taahüt Ltd.Şti w Kayseri zaskakuje na każdym kroku!

Imponujący przedpokój

Naszą wizytę rozpoczynamy od progu, gdzie czeka na nas skąpany w bieli przedpokój. To centrum komunikacyjne wnętrza, z którego rozchodzą się drogi do strefy publicznej lub prywatnej. Biel znajdziemy tutaj na ścianach, suficie, podłodze, biały jest mały stoliczek oraz rama lustra, a nawet elegancki żyrandol. Od tej scenografii odcina się wyraźnie okrągły dywanik, którego kształt powtarza nowoczesne lustro.

Telewizja inaczej

Zwiedzanie kontynuujemy w prawdziwie luksusowym salonie – efekt ten osiągnięto stosunkowo ograniczonymi środkami. Podwieszany sufit podświetlony taśmą LED oraz niecodzienna konstrukcja ściany telewizora – oto cały trick! Płaski ekran podtrzymuje metalowy, geometryczny uchwyt wychodzący z nowoczesnej meblościanki.

Kuchnia z jadalnią

Zamiast pełnego planu otwartego strefy publicznej zdecydowano tutaj o osobnym pokoju dziennym oraz o połączeniu kuchni z jadalnią. Klasyczne krzesła projektu Eamesów sprawią, że każde wnętrze stanie się stylowe. Zieleń obić krzeseł przerywa dominację bieli. Strefa jadalni wyróżniona jest przez akcent na suficie.

… i telewizorem

Chociaż kuchnia i jadalnia oddzielone są od pokoju dziennego, nie oznacza to, że nie ma tutaj miejsca także na wypoczynek. Duży telewizor pozwala na relaks oraz na bycie na bieżąco. Uprzyjemnia samotne posiłki i sam proces gotowania. Jasnoszara podłoga doskonale pasuje do białej aranżacji.

Luksusowa sypialnia główna

Najciekawszym pomieszczeniem jest sypialnia. Chociaż jej metraż nie zachwyca, to wystrój wnętrza sprawia, że panuje tutaj naprawdę luksusowa atmosfera. Buduje ją przede wszystkim niesamowite łoże z wezgłowiem oraz kryształowe lampy – tak ogromna lampa główna jak i powtarzające jej kształt lampki nocne.

Róż z bielą

Zaglądamy do pokoju najstarszej córki. Biel przeplata się tutaj z różem, nie ma jednak mowy o przesłodzeniu dzięki nowoczesnemu designowi oraz ograniczeniu dekoracji. Znajdziemy tutaj jedynie wyszukany zegar oraz podwieszany sufit z ciekawym systemem oświetlenia.

Błękit z bielą

Na koniec odwiedzamy pokój dwóch synów właścicieli tego mieszkania. Króluje tutaj geometria, dynamiczne formy mają sprawić, że młodzi będą zawsze zmotywowani do działania. Chociaż muszą dzielić pokój, każdy ma trochę miejsca tylko dla siebie. W przypadku tego pomieszczenia biel harmonijnie łączy się z błękitem.

Marzycie o bieli, ale jeszcze inaczej? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: Biała cegła – najgorętszy trend w aranżacji wnętrz!

Co sądzicie o tym projekcie? Chcielibyście zrealizować go u siebie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu