Farba, czy nie farba – oto jest pytanie! Kilka ciekawych pomysłów na ściany | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Farba, czy nie farba – oto jest pytanie! Kilka ciekawych pomysłów na ściany

homify.Pl homify.Pl
Nowoczesne spa od homify Nowoczesny
Loading admin actions …

Przed Wami trudna decyzja dotycząca dekoracji ścian? Nie wiecie, jak najlepiej je pokryć? Dzięki naszemu Katalogowi Inspiracji wszystko stanie się prostsze! Farba, a może coś innego? Wybór uwarunkowany jest przynajmniej kilkoma czynnikami, wśród których do najważniejszych należy lokalizacja ściany – czyli czy jest to ściana zewnętrzna, czy wewnętrzna. Poniżej przybliżamy Wam różne przypadki. Na pewno któryś trafi w Wasz gust!

1. Kominek wśród kamieni

Nowoczesne spa od homify Nowoczesny

Ściana z kominkiem wykończona  kamieniem – prawda, że aż chce się przy tym palenisku zasiąść i zrelaksować?! Idealne rozwiązanie dla wszelkiego rodzaju werand. Idealne, bo praktyczne, a zarazem piękna dekoracja.

2. Mozaiki

Wizualizacja; widok na wannę Nowoczesna łazienka od Katarzyna Wnęk Nowoczesny
Katarzyna Wnęk

Wizualizacja; widok na wannę

Katarzyna Wnęk

Mozaiki są doskonałą alternatywą dekoracyjną do łazienek. W zestawieniu z tradycyjnymi kwadratowymi płytkami wyglądają znacznie bardziej zróżnicowanie i ciekawie.

3. Wykończenie elewacji

Kamień to materiał idealny jeżeli chodzi o wykończenie elewacji budynku. Dzięki swojej prostocie sprawia, że obiekt prezentuje się monumentalnie i oryginalnie.

4. Zielona ściana w pokoju

Nowoczesne technologie umożliwiają współcześnie wprowadzenie do domowych pieleszy możliwie jak największej ilości zieleni i natury. Pokrycie ściany mchem to pomysł nie tylko niekonwencjonalny, ale także dodatkowy napływ świeżości do ekologicznego wnętrza.

5. Dekoracja częściowa

od homify Klasyczny

Nie ma potrzeby pokrywania od razu całej ściany jakimś (jednym) materiałem. Również pokrycie jej części świetnie podkreśli poszczególne elementy wystroju wnętrza.

6. Soczyste kolory

APARTAMENT NA SASKIEJ KĘPIE Nowoczesny salon od YNOX Architektura Wnętrz Nowoczesny
YNOX Architektura Wnętrz

APARTAMENT NA SASKIEJ KĘPIE

YNOX Architektura Wnętrz

Soczyste, żywe kolory mają zastosowanie nie tylko w przypadku ścian. Pasują także do dywanów, mebli, czy nawet podłóg.

7. Ogród wertykalny

Oryginalny i niekonwencjonalny wystrój pomieszczenia. Co istotne, kompaktowy i przyjazny dla środowiska. Podejrzewamy, że większość z Was nie pomyślała nigdy wcześniej o takim rozwiązaniu. Prawda, że godne przemyślenia?

8. Antyczne kamienie

Monumentalne kamienie, niczym z czasów prehistorycznych albo starożytnych – jak widać, w dekorowaniu wnętrz (ścian) nie ma rzeczy niemożliwych!

A Wam który z tych pomysłów podoba się najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu