Projekty,   zaprojektowane przez Conely

10 cudownych konstrukcji na świeżym powietrzu

press profile homify press profile homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na przyjście wiosny, która jest już tuż tuż. W myślach marzy nam się odpoczynek na świeżym powietrzu, na tarasie przed domem czy na działce na miastem. Długie spacery, grillowanie, opalanie się czy po prostu cieszenie się naturą w doborowym towarzystwie. Pamiętajmy jednak, że po zimie czeka nas dużo pracy z doprowadzeniem działki do porządku. Czy jesteś właścicielem domku na wsi z niewielką działką dookoła czy daczy wśród lasów czy też zaledwie kilku grządek za domem, które czekają na przesadzenie tak roślin, pracy nie zabraknie.

Razem pomyślmy dziś o potrzebach Twojego domu i jego okolicy. Nawet, jeśli zeszłego roku zdecydowałeś się na odświeżenie tarasu lub udało Ci się kupić jesienią na wyprzedaży huśtawkę dla dzieci sądzimy, że z chęcią zapoznasz się także z innymi propozycjami. Oto 10 świetnych pomysłów na urozmaicenie działki tak, by jeszcze bardziej cieszyła Ciebie, Twoją rodzinę i znajomych, a nawet zwierzęta domowe. Razem spróbujmy stworzyć z Twojego zacisznego kąta najlepsze miejsce pod słońcem! Zaczynajmy!

A co Ty ukrywasz w swoim ogrodzie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu