Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 domów jednorodzinnych, na które Cię stać

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,   zaprojektowane przez At Mind House
Loading admin actions …

Budowa domu jednorodzinnego to marzenie wielu z nas. Własne gniazdko, które nareszcie spełni wszystkie nasze potrzeby, gdzie będziemy mogli spokojnie wychować dzieci i spędzić życie. Najlepiej położone na przedmieściach, ale z dobrym dojazdem do centrum miasta. Wydaje się Wam, że to nieosiągalne? Niekoniecznie! Koszt budowy domu jednorodzinnego może być bardzo różny – wszystko zależy od projektu, wykonawcy, jakości materiałów oraz wykończeń. 

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam te najbardziej ekonomiczne. Może zmotywują Was do spełnienia długo odkładanego marzenia? Koniecznie rzućcie okiem na te wspaniałe projekty naszych architektów.

1. Potęga prostoty

Im większy dom, tym bardziej kosztowna jego budowa, tak przeważnie jest. Dlatego dobrze się zastanówmy, czego tak naprawdę nam potrzeba przez wyborem konkretnego projektu. Kolejna oszczędność to rezygnacja z domu kondygnacyjnego na rzecz bungalowu – decyzja, za którą podziękujemy sobie na stare lata.

Chociaż to dopiero pierwszy dom w naszym zestawieniu, już wiecie, że jest właśnie tym, czego szukacie? Możecie dowiedzieć się więcej na jego temat, zagłębiając się w lekturę tego artykułu: Piękne wykończenie jednokondygnacyjnego domu prefabrykowanego na wyciągnięcie ręki.

2. Kompaktowy i uroczy

Projekty,   zaprojektowane przez JG DESIGN [IDLine]pramot67
JG DESIGN [IDLine]pramot67

บ้าน 1 ชั้น 2 ห้องนอน 1 ห้องน้ำ

JG DESIGN [IDLine]pramot67

Mały, ale znajdzie się przy nim zadaszone miejsce parkingowe na aż dwa samochody! Ciekawa konstrukcja dachu przyciągnie spojrzenia, a przyjemna weranda będzie idealna na obserwację życia na osiedlu. Koszt takiego domku? Niecałe 142 tys. złotych.

3. Współczesny pałac

Czas na coś nieco większego w skali. Dwa klasyczne skrzydła przecięła industrialna piękność! Jej koszt to 288.250 PLN. Łączna powierzchnia domu do ponad 300 m2.

4. Klasyka i kolor

Dwuspadowe dachy kryte dachówką górują nad każdą z części tego nietypowego domu. Brąz i szarości mieszają się tutaj z kolorem… limonki. Budowa kosztowała niecałe 178 tys. złotych.

5. Prefabrykowana piękność

Projekty,   zaprojektowane przez At Mind House
At Mind House

แบบบ้าน Modern M9901

At Mind House

Myślicie, że ten dom jest szczytem luksusu i nigdy nie byłoby Was na niego stać? Błąd! Projekty takie jak ten możecie odnaleźć w katalogach polskich biur projektowych. Koszt realizacji tego konkretnie budynku to ok. 290 tys. złotych za 182 metry kwadratowe elegancji i stylu.

6. Orientalne pudełko

Macie dość domów-prostopadłościanów, które wszystkie wyglądają tak samo? Można przydać im stylu, nawet jeśli powierzchnią będzie zaledwie 120 m2. Powyższy przykład jest na to doskonałym dowodem. Koszt budowy tego domu jednorodzinnego wyniósł 115.500,00 PLN.

7. Oryginalny i pełen ciepła

Taki różowy domek z pewnością wyróżni się na tle sąsiadów. Tropikalna inspiracja łączy w sobie aż trzy odcienie różu, terakotę, brąz kamienia oraz czerwień dachówki. Koszt? 293.500 PLN za ponad 200 m2.

8. Zamiłowanie tradycji

Nie lubicie wydziwiania i zawsze marzyliście o domu w stylu klasycznym? Koszt realizacji tego przyjemnego projektu nie przekroczył 140 tys. złotych. A jest tu wszystko, czego potrzeba w rodzinnym gniazdku.

9. Zaskakujące kształty

Wieloboki? Dlaczego nie! Zwłaszcza, jeśli w projekt wpisany jest wysoki taras. Zgadniecie, ile kosztowała budowa tego domu? 116 tys. złotych. Nawet przy ograniczonym budżecie pozostawia to wiele środków na wyposażenie, o jakim śniliście.

10. Wysokie loty

Kończymy nasze zestawienie mocnym akcentem. Ten dom kosztował niemało, bowiem… 1.101.050 PLN! A jednak to wciąż wdaje się atrakcyjną ceną za indywidualny projekt domu o powierzchni 300 m2, wykończonego w najwyższym standardzie.

Który z tych domów chcielibyście zbudować na Wasze działce?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu