Top 5 tygodnia- przygotuj swój dom na lato!

Alicja Olko Alicja Olko
mała biała łazienka gościnna w szafie - projekt i realizacja Anyform, anyform anyform Skandynawska łazienka
Loading admin actions …

Zbliżające się lato sprawia, że o naszych domach zaczynamy myśleć bardziej w kategoriach ogrodów i tarasów, niż wnętrz i ich aranżacji. Lato to także najbardziej intensywny sezon remontowy, kiedy wielu a nas podejmie się renowacji zewnętrznej fasady domu, odświeżenia jego wnętrz, czy budowy nowych elementów w ogródku. homify codziennie dostarcza Wam nowych inspiracji ten ten wyjątkowy sezon. Zobaczcie, które katalogi z pomysłami cieszyły się największą popularnością w tym tygodniu!

homify 360°: dom jak z bajki pod Wrocławiem

homify

Fantastyczny projekt domu jednorodzinnego pod Wrocławiem podbił Wasze serca w mijającym tygodniu! I nic dziwnego- budynek ten jest niczym z bajki, zarówno jeżeli chodzi o jego zewnętrzną fasadę, jak i skrywające się za nią wnętrza! Urządzono je ze smakiem, z użyciem licznych osobistych elementów sprawiających, że jest to dom z duszą. Z zewnątrz z kolei prezentuje się najpiękniej pod osłoną nocy. Jesteście ciekawi, jak wygląda dom niczym z bajki? Zajrzyjcie do artykułu homify 360°: dom jak z bajki pod Wrocławiem.

homify 360°: fabryczny loft w środku lasu pod Piłą

Zupełnie inna część polski, zupełnie inna okolica i zupełnie inny dom! Niezwykły budynek, który swoją zewnętrzną fasadą przypomina fabrykę z XIX wieku, kryje w sobie wnętrze, którego się nie spodziewacie. Zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę fakt, iż zamieszkiwane jest ono przez kobietę! Projekt ten wzbudził gorącą dyskusję wśród naszych fanów na Facebook'u- jeżeli jesteście ciekawi dlaczego, zajrzyjcie do środka fabrycznego loftu w środku lasu pod Piłą.

Jak zrobić skalniak w ogrodzie?

Wiosenno-letni sezon to przede wszystkim czas intensywnych prac ogrodowych. To także okres, kiedy rozważamy nowy design dla naszego ogrodu, zastanawiamy się, co w nim ulepszyć, co dodać, a co usunąć, aby jeszcze lepiej służył nam nadchodzącego lata. Jednym z lepszych pomysłów, który można potraktować jako projekt „zrób to sam”, jest budowa skalniaka. Nie wiecie, jak się do niej zabrać? Zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Jak zrobić skalniak w ogrodzie?

6 pięknych tarasów

Jeżeli nie ogród, to właśnie taras lub balkon stają się naszą ulubioną przestrzenią do spędzania czasu latem. To właśnie tam spożywamy pyszne niedzielne śniadania, rozkoszujemy się leniwym popołudniem w promieniach słońca lub świetnie bawimy się wieczorami w gronie przyjaciół. Szukacie inspiracji na taras? Zobaczcie naszą subiektywną listę 6 pięknych tarasów.

Nowoczesne prysznice- 7 propozycji

mała biała łazienka gościnna w szafie - projekt i realizacja Anyform, anyform anyform Skandynawska łazienka

A po intensywnych pracach ogrodowych lub godzinach spędzonych na opalaniu na tarasie czas na prysznic! Staromodne prysznice z brodzikiem, szklaną kabiną i zwyczajną słuchawką prysznicową odeszły już do lamusa. Tak jak i inne elementy wystroju wnętrz, tak też prysznice podążają za trendami w designie, stając się coraz bardziej wyjątkowe, oryginalne i ekstrawaganckie. Chcecie zobaczyć kilka przykładów nowoczesnych pryszniców? Zajrzyjcie do naszego zestawienia Nowoczesne prysznice- 7 propozycji.

Który projekt podobał się Wam najbardziej?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Najważniejsze informacje z naszego magazynu