Projekty,  Ogród zaprojektowane przez BEGRÜNDER

Zadbaj o swój ogród na wiosnę!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Warto być w pełni przygotowanym na ten wyjątkowy okres. Jeżeli chcecie, by Wasz ogród był przestrzenią, która w ciepłe dni umożliwi Wam wypoczynek najwyższych lotów, koniecznie musicie o niego odpowiednio zadbać. Dzisiaj razem z naszymi architektami podpowiemy Wam na co warto zwrócić w tej przestrzeni uwagę przed nadejściem pasma ciepłych dni. Mamy nadzieję, że nasze wskazówki będą dla Was stanowić idealne źródło inspiracji i dzięki nim uda Wam się stworzyć piękny ogród pełen magicznej aury. Zapraszamy do lektury! 

1. Drobne porzadki

Porządek należy utrzymywać nie tylko wewnątrz domu, ale również na zewnątrz! Po długich zimowych miesiącach musicie sprawdzić, czy przypadkiem nie nagromadziło się parę niepotrzebnych rzeczy, które należy wyrzucić. Co więcej, Wasze meble ogrodowe mogą wymagać dokładnego wyczyszczenia z warstwy kurzu. Sprawdźcie również, czy wszystkie leżaki można swobodnie rozłożyć. Dzięki temu unikniecie niemiłych rozczarowań, kiedy będziecie chcieli się położyć w promieniach wiosennego słońca.

2. Wybór nasion

Pamiętajcie, że kolorowy ogród sam się nie stworzy! Ci z Was, którzy lubią przestrzenie wokół domu, które cechuje więcej kolorów niż tylko zieleń trawnika, koniecznie muszą pomyśleć o zakupie odpowiednich nasion kwiatów. Dzięki nim, po upływie odpowiedniego czasu na pewno będziecie mogli cieszyć się barwną przestrzenią pełną pozytywnej energii. Zastanówcie się również nad tym, czy nie chcielibyście zacząć hodować nie tylko kwiaty, ale również na przykład warzywa.

3. Meble do ogrodu

Kolejnym elementem bez którego nie ma mowy o komfortowym wypoczynku są oczywiście meble ogrodowe. Zadbajcie o to, by w przestrzeni Waszego ogrodu znalazło się parę wygodnych leżaków, czy też krzeseł. Niewątpliwie przyda się również odpowiedniej wielkości stół. Dzięki niemu będziecie mogli w gronie rodziny, czy też przyjaciół zjeść wszystkie przygotowane wcześniej w kuchni smakołyki.

4. Rośliny w donicach

Projekty,  Balkon, weranda i taras zaprojektowane przez Terrecotte Benelux
Terrecotte Benelux

Natuurlijke tuin

Terrecotte Benelux

Akcentem, który z pewnością uatrakcyjni przestrzeń Waszego ogrodu są… Rośliny w donicach! Wystarczy spojrzeć na aranżację stworzoną przez naszych profesjonalistów. Wprowadzone przez nich gatunki sprawiają, że na pewno nie można powiedzieć o tym miejscu, że jest nudne. Wymyślne kształty donic dodają całości nieszablonowego wymiaru.

5. Pielęgnacja

Kiedy już zdecydujecie się na odpowiednie gatunki roślin, koniecznie zapoznajcie się ze sposobami ich pielęgnacji. Nawóz, czy też przycinanie może być dla nich naprawdę zbawienne. Oczywiście nie zapomnijcie również o systematycznym podlewaniu. Tylko wtedy Wasz ogród wypełnią piękne, barwne kwiaty, które oczarują każdego nie tylko swoimi kształtami, ale również zapachem.

Szukacie innych pomysłów na to, jak zaaranżować swój dom? Sprawdźcie koniecznie:

6 nowoczesnych kuchni, w których można się zakochać!

Jak Wy przygotowujecie swój ogród na wiosnę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu