Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

20 drewnianych domów, które skradną Ci serce

press profile homify press profile homify
Projekty,   zaprojektowane przez CASA & CAMPO - Casas pré-fabricadas em madeiras
Loading admin actions …

Lato skończyło się dawno temu, wszyscy już zapomnieli o zeszłorocznych wakacjach, a praca lub szkoła zajmują nam większość czasu. To właśnie dlatego postanowiliśmy, na przekór temu, pokazać Wam dziś 20 cudownych drewnianych domów, tak idealnych do letniego wypoczynku. Odprężcie się przez chwilę, usiądźcie i obejrzyjcie wraz z nami te niezwykłe propozycje naszych ulubionych domów Jesteśmy przekonani, że poczujecie się zrelaksowani, a Wasze myśli zaczną krążyć wokół przyszłych, coraz bardziej zbliżających się, wakacji.

Każdy z pewnością wybierze dla siebie wymarzony projekt. Większe czy mniejsze, tradycyjne czy nowoczesne, idealne do postawienia na niewielkiej działce za miastem czy też w środku lasu? Możliwości jest tak wiele! Pamiętajcie też, że w razie problemów zawsze możecie skorzystać z bezpłatnych porad naszych specjalistów z homify. Niech nic nie zakłóci Waszych planów na idealny wypoczynek i wymarzony dom!

Który podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu