Projekty,  Domy zaprojektowane przez raum² - wir machen wohnen

Anielska przemiana okropnego domu

Aśka Warchał Aśka Warchał

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Metamorfozy wnętrz zawsze ekscytują. Niektóre mogą być całkowicie nie do poznania, otrzymać nowe życie po tym, jak ich wystrój czy organizacja przestrzeni staną się przestarzałe. A co jeśli za remont weźmie się ekspert od home stagingu, czyli wizażu nieruchomości? Przemiana będzie nie tylko efektowna, ale i tania! Ci profesjonaliści pracują na to, by nasz dom czy mieszkanie sprzedało się po jak najwyższej cenie, przy naszym minimalnym nakładzie. 

Efekt? W dzisiejszym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam, jak wizażyści nieruchomości z Raum² – wir machen wohnen całkowicie odmienili wnętrze domu w niemieckiej miejscowości Selm. Przygotujcie się na dużą dawkę bieli!

Staroświecko i nieprzyjemnie

Pierwsze zdjęcie już uświadamia nam, z jakim wnętrzem będziemy mieć do czynienia. Imitacja drewna zabudowy prezentuje żałosny obraz – każdy potencjalny kupiec od razu wliczyłby w kosztu remontu nową kuchnię. A jednak pomieszczenie ma potencjał, duże okno zapewnia dopływ naturalnego światła, chociaż staroświecka firanka stara się je ukraść…

Jasno i przestronnie

Ta metamorfoza robi wrażenie! Wnętrze wypełnia teraz śnieżna biel w połączeniu z szarościami i delikatnymi akcentami pomarańczu. Mamy przed sobą nowoczesną kuchnię w formie litery U, której jednej z boków jest barkiem tworzącym strefę śniadaniową. Nie wierzycie, że patrzymy na to samo pomieszczenie? Spójrzcie na układ okapu i kuchenki w stosunku do okna.

Jadalnia z prawdziwego zdarzenia

W przestronnej jadalni duży, drewniany stół pokryty białą bejcą otacza niecodzienny zestaw krzeseł. Nowoczesne tworzywa sztuczne mieszają się z wikliną, współczesny design z przyjazną klasyką. Także i tutaj napotkamy na pełną dominację bieli. Niezależność tej strefy w planie otwartym podkreśla podwieszona nad nią duża lampa.

Salon jak sprzed 50-ciu lat

Czas zobaczyć metamorfozę strefy salonu. Połączenie pomarańczu z beżem, a wszystko to nad szarymi, ceramicznymi płytkami łączonymi ciemną fugą… Daleko tu do elegancji i stylowości! Może i było tak 50 lat temu, teraz ten pokój dzienny desperacko potrzebował tchnięcia nowego życia.

Współczesny szyk

Nie do poznania, prawda? Po przestarzałym wystroju nie ma śladu, zmienił się też układ pomieszczenia. Nowoczesne, szare meble spajają się z nową posadzką, jednocześnie wyróżniając na tle białych ścian. Kolejne już akcenty pomarańczu sprawiają, że projekt całego wnętrza wydaje się spójny.

Szukacie inspiracji na wystrój salonu przy ograniczonym metrażu? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: Mały salon w 19-stu odsłonach.

Anielski akcent

Dlaczego przemianę tę określiliśmy mianem anielskiej? To zdjęcie wszystko wyjaśnia! Oryginalna fototapeta ze skrzydłami w połączeniu z lampą w roli aureoli sprawia, że wnętrze zyskuje własny, absolutnie niepowtarzalny charakter. Nie tylko biel wnętrz składa się na anielski klimat lecz także takie oryginalne akcenty.

Co sądzicie o tej przemianie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu