Projekty,  Pokój multimedialny zaprojektowane przez raumdeuter GbR

Rzeczy, których osoby po 30-stce nie powinny mieć w swoich domach

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nie ma to jak dorosłość! Nie musimy się nikomu spowiadać z tego, gdzie jesteśmy, z kim wychodzimy i kiedy zamierzamy wrócić; możemy jeść lody w łóżku i oglądać telewizję, kiedy mamy na to ochotę; jeżeli chcemy spać poza domem, nie musimy o tym informować rodziców. Jednak dorosłe życie to także obowiązki- trzeba samodzielnie zapłacić rachunki, posprzątać, zrobić zakupy…

Nie ma co się dołować. Dorosłość nie jest usłana różami, ale ma też swoje plusy. Z naszej perspektywy- w końcu sami decydować możemy o tym, jak wyglądają wnętrza naszego domu!

W tym Katalogu Inspiracji stworzyliśmy dla Was zestawienie rzeczy, które nie powinny znaleźć się w domu osób po 30-stce. Zobaczcie, co się na niej znalazło i zdecydujcie, czy mamy rację.

1. Małe dywany i chodniczki

Nie kładź dywanu na podłodze tylko dlatego, aby pokazać, że go masz. Uczyń go elementem harmonijnego i spójnego wnętrza, a nawet najbardziej wyrazistym elementem dekoracji.

2. Telewizor umieszczony na szafce

Erę stojących na szafce czy stoliku telewizorów uważamy za zakończoną. Zdecyduj się na bardziej permanentne rozwiązanie, najlepiej powieś telewizor z płaskim ekranem na ścianie, tak, aby wpisywał się w design i styl wnętrza.

3. Dekoracje ścienne bez ram

Projekty,  Salon zaprojektowane przez CCBRAND
CCBRAND

[모던 아메리칸] 체스터 레더 룩 1/2인소파

CCBRAND

Nie musi to być dzieło Monet czy Picasso, ale każda dekoracja ścienna- czy to obraz, czy też plakat- powinna zostać obramowana. Zapewni to nie tylko ochronę ozdób, ale uczyni powierzchnię ścian bardziej stylowymi.

4. Fluorescencyjne lampy

Projekty,  Salon zaprojektowane przez TAHANEA
TAHANEA

Lampadaire Marquise

TAHANEA

Lampy emitujące fluorescencyjne światło ujdą na sucho imprezującym 20-latkom. W mieszkaniu godnym osoby dorosłej lepiej sprawdzą się lampy produkujące delikatne, ciepłe światło.

5. Tymczasowe elementy wyposażenia

Projekty,  Salon zaprojektowane przez MIROarchitetti
MIROarchitetti

la zona giorno

MIROarchitetti

Wielu uważa, że po 30-stce nastał w końcu czas na to, aby zapuścić korzenie. Mieszkania wynajmuje się bezterminowo, a niektórzy wprowadzają się do własnych domów czy apartamentów. W stałym lokum nie ma zatem miejsca na meble i dodatki tymczasowe, które swoim charakterem nie wpisują się w styl wnętrz.

6. Tani materac i pościel

Dorastanie to niełatwy proces. Dlaczego utrudniać go, śpiąc na niewygodnym materacu i w taniej pościeli?

7. Niepościelone łóżko

Ściel łóżko od razu po przebudzeniu, a poczujesz pozytywną energię już od wczesnych godzin porannych. Po ciężkim dniu pracy o wiele przyjemniej wraca się do sypialni, w której panuje ład i porządek.

8. Plastikowe naczynia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Non Sans Raison
Non Sans Raison

Service d'art de la table Teatro

Non Sans Raison

Jeżeli nie planujesz pikniku lub wyprawy na kemping, pozbądź się plastikowych naczyń!

9. Kiczowate dekoracje

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Rosangela Photography
Rosangela Photography

Modern Living Room with the Asian Touch

Rosangela Photography

Nie potrafisz zmusić się do wyrzucenia kiczowatych pamiątek lub głupich dodatków, które znajomi wręczyli ci na 25-te urodziny? Lepiej przenieś je do sypialni lub do innego pomieszczenia, gdzie nie będą razić odwiedzających twój dom gości.

10. Niedopasowane kieliszki

Nie pasujące do siebie kieliszki i szklanki przekaż komuś młodszemu. Alkohol serwuj w naczyniach o bardziej wyrafinowanym charakterze.

11. Puste regały

Projekty,  Domowe biuro i gabinet zaprojektowane przez Allnatura
Allnatura

Regal-System Calva

Allnatura

Kwiaty, pamiątki, ozdoby, książki i inne dodatki mogą z powodzeniem upiększyć wnętrza twojego domu. Wypełnij nimi regały i półki, aby nie były puste.

12. Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty to opcja niegustowna i kiczowata, wywołująca niesmak w każdym miłośniku dobrego stylu we wnętrzach. Dbanie o żywe rośliny nie jest takie trudne, spróbuj!

13. Poduszki, które kupiłeś w komplecie z kanapą

Projekty,  Okna i drzwi zaprojektowane przez Indes Fuggerhaus Textil GmbH
Indes Fuggerhaus Textil GmbH

Fuggerhaus ​Stoffe Janina und Grenadine

Indes Fuggerhaus Textil GmbH

Monotonne i nudne- poduszki dopasowane do kanapy to wyraz braku kreatywności. Sofę udekoruj lepiej jaśkami o poszewkach kolorowych i wzorzystych, które można zmieniać sezonowo.

Zgadzacie się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu