Projekty,   zaprojektowane przez Joana & Manoela Arquitetura

8 mebli, które szpecą Twój dom!

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Podczas aranżacji domu łatwo możemy się zagalopować i wykorzystać mebel, który nie do końca pasuje do charakteru wnętrza. Czasem warto zrezygnować z pewnych rzeczy, bowiem mniej, znaczy więcej.

Oczywiście, że we własnym domu możemy robić to, co nam się podoba, jednak warto czasem skorzystać ze wskazówek, które pozwolą nam uniknąć oszpecenia pięknego wnętrza.

Dzisiaj chcemy Wam pomóc i wskazać rzeczy, które nie do końca współgrają z odpowiednią aranżacją. Przekonaj się, czy dobrze urządziłeś swój dom.

Proste krzesła i fotele

Chociaż nie zawsze trzeba iść w przepych, to zbyt wiele elementów pozbawionych charakteru może sprawić, że wnętrze będzie nudne.

Stół w centrum

Podczas spotkań z przyjaciółmi potrzebujemy wiele miejsca do siedzenia. Stoliki również są potrzebne, jednak często zajmują dużo miejsca. Wykorzystaj mniejsze meble, lub umieść je nieco z boku.

Łóżko z baldachimem

Dla wielu osób baldachim kojarzy się z romantycznymi wnętrzami. Jednak sprawi on, że Wasza sypialnia będzie mniejsza i przytłoczona.

Lampa podłogowa

Projekty,  Salon zaprojektowane przez makasa
makasa

Wohnwelt Country

makasa

Chociaż oświetlenie to ważny element w naszych domach, to lepiej skorzystać z innych źródeł, niż lampy podłogowe. W ten sposób zaoszczędzisz miejsce i lepiej oświetlisz swoje wnętrze.

Stół przy wejściu

Bądź ostrożny podczas urządzania hallu. Jego przestrzeń jest zazwyczaj ograniczona, dlatego lepiej unikać mebli, które mogą zagracać przestrzeń. Lepiej skorzystać z lustra i subtelnej szafki.

Meble w kącie

Jeśli chcesz, aby Twój dom wyglądał na większy, unikaj zagracania kątów.

Sofy

Projekty,  Salon zaprojektowane przez ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT
ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT

ДОМ В ПОСЕЛКЕ ПОЛИВАНОВО

ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT

Nie panikuj! To nie znaczy, że musisz wyrzucić swoją kanapę. Jednak używanie wielu sof i krzeseł sprawi, że salon będzie totalnie pozbawiony przestrzeni.

Mini bar

Projekty,  Taras zaprojektowane przez homify

Jeśli sądzisz, że mini bar to marzenie, to zastanów się, czy naprawdę jest Ci on potrzebny. Jeśli lubisz czasem zrobić sobie drinka, lepiej wybierz minimalistyczny barek, wkomponowany w resztę mebli.

36 odsłon minimalistycznego stylu, które pokochasz!

Udało Ci się uniknąć wszystkich błędów?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu