Projekty,  Pokój dziecięcy zaprojektowane przez CONTRASTE INTERIOR

Przytulne mieszkanie w wesołych kolorach

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Eleganckie wnętrza kojarzą się ze stonowanymi kolorami oraz oryginalnymi dodatkami. My jednak znaleźliśmy doskonały projekt, który pokazuje, że nawet z pomocą żywych kolorów można stworzyć dom, który będzie zarówno przytulny, jak i atrakcyjny. Zobacz jak architekci z biura CONTRASTE INTERIOR poradzili sobie z wykorzystaniem soczystych barw! Zapraszamy!

Salon

Beżowa kanapa w kształcie litery „L” będzie doskonałym meblem, który pozwoli nam odpocząć po ciężkim dniu. Kolorowa ściana wprowadza nieco energii do wspólnego pomieszczanie. Znajdziemy tutaj sporo miejsca do siedzenia, dlatego będzie to idealne pomieszczenie do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Jadalnia

Wspaniały kolor krzeseł wprawia nas w zdumienie! Idealne połączenie z kolorem drewna przenosi nas do krainy natury. Wyobraź sobie uzupełnienie z pomocą kwiatów. Czy to nie jest wspaniałe?

Pokój dziecka

Tapeta w gwiazdki idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Dzięki stonowanym kolorom wszystko wygląda na idealnie dopasowane, a w takim wnętrzu na pewno nikt nie będzie czuł się zmęczony i przytłoczony natłokiem barw. Odpowiednie zorganizowanie przestrzeni pozwala również na stworzenie miejsca zarówno do spania, jak i do zabawy.

Inny punkt widzenia

Komoda z zamykanymi szafkami pozwoli na schowanie wszystkich drobiazgów, dzięki czemu unikniemy bałaganu. A wszyscy doskonale wiemy, że w przypadku pokoju dziecięcego jest wiele gadżetów, które potrafią stworzyć nieład.

Główna sypialnia

W tym pokoju spotkamy nawiązanie do klasyki. Wygodne łóżko jest centralnym elementem pomieszczenia, a stosowane kolory idealnie pasują do charakteru miejsca. Ogromne okno oświetli wnętrze, a gospodarze będą mogli budzić się w ciepłych promieniach słońca.

Dobrze oświetlona

Roleta pozwoli nam cieszyć się intymnością, jednak za dnia możemy liczyć na wspaniałe widoki. Dzięki takiemu przeszkleniu nie musimy już martwić się, że sypialnia nie posiada balkonu.

Pokój nastolatka

Ta sypialnia jest idealne stworzona, a architekci wzięli pod uwagę wszystkie potrzeby nastolatków. Znajdziemy tutaj wygodny regał oraz miejsce do nauki, a komfortowe łóżko pozwoli odpocząć od zgiełku młodzieńczych problemów.

Inny punkt widzenia

W tym pokoju znajdziemy mnogość żywych barw, które sprawiają, że pomieszczenie przepełnione jest energią. Nie znaczy to jednak, że wnętrze jest męczące, lecz przeciwnie, odpowiednio dopasowane barwy pozwolą cieszyć się chwilami medytacji i relaksu.

Klasa i szyk, w eleganckim mieszkaniu inspirowanym art deco!

Co sądzisz o takim wykorzystaniu kolorów?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu