Projekty,  Salon zaprojektowane przez Applecrate

Prefabrykowany dom przyszłości

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Domy prefabrykowane to, być może, architektura przyszłości. Produkowane w fabrykach na specjalne zamówienie, stają się coraz częściej obiektem pożądania, szczególnie przez tych, którzy nie chcą czekać zbyt długo na wymarzony dom. Tego typu budynki powstają bardzo szybko, czas potrzebny na wyprodukowanie poszczególnych elementów trwa od około miesiąca do trzech miesięcy. Natomiast sam montaż domu zajmuje około kilku dni. 

Stanowią również ekonomiczne rozwiązanie – od razu znamy koszt stworzenia takiego domu, zamiast dodawać do siebie wzrastające koszty i podliczać rachunki materiałów budowlanych.Jeśli dotychczas uważaliście, że dom prefabrykowany jest nudny i nieefektowny, to dziś Wasze przekonanie zmieni się za sprawą Cedarcarte Garden Living, zaprojektowanego przez architektówAPPLECRATE. Obejrzycie jego cudowne wnętrze! 

Luksus na wyciągnięcie ręki

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Applecrate
Applecrate

Cedarcarte Garden living

Applecrate

Jak już pisaliśmy we wstępie, ten  prefabrykowany dom jest wykonany w zakładzie i przywieziony na działkę w dużych kawałkach. Jedna, wbrew powszechnej opinii dom nie jest nudny, zbyt prosty czy pozbawiony indywidualności. Posiada wszelkie luksusy niezbędne we współczesnym świecie, w którym wszystko, co najlepsze staje się dostępne niemal natychmiast i prawie wszędzie. Dowodem na to jest fakt, że dom, jest wykonany z drewna tropikalnego, które jest odporne na wilgoć, ponadto bardzo wytrzymałe i trwałe, a został zbudowany w dalekiej Szkocji. To właśnie prawdziwy luksus!

Widok za oknem

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Applecrate
Applecrate

Cedarcarte Garden living

Applecrate

Dom jest budynkiem całorocznym jednak idealnie sprawdzi się także na widokową działkę w górach lub nad jeziorem. Najpiękniejsze widoki będą doskonale wyeksponowane przez panoramiczne okna i przesuwne drzwi z wyjściem na taras okalający budynek.

Wnętrze

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Applecrate
Applecrate

Cedarcarte Garden living

Applecrate

Kiedy znajdziemy się w środku domu, odnosimy wrażenie przestrzenności, spotęgowane stonowaną, harmonijną kolorystyką. Duża przestrzeń dzienna obejmuje komfortowy salon z kuchnią i maleńkim stoliczkiem przy którym zjeść posiłek mogą dwie osoby. Choć część jadalniana nie należy do dużych, strefa wypoczynkowa jest bardzo komfortowa i może pomieścić kilka osób, zasiadających naprzeciw cudownego kominka z kamienną obudową. 

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Applecrate
Applecrate

Cedarcarte Garden living

Applecrate

Salon zachwyca pastelową kolorystyką, wzbogaconą o fioletowe detale, które dodają wyrafinowanego smaku. Z tej perspektywy widać, że znalazło się tutaj miejsce także na domowe biuro. To wspaniała zaleta wakacyjnych domków, w których można spędzić całe lato, nie robiąc sobie zaległości w pracy. Największym atutem tego przestronnego pomieszczenia są także ogromne okna, wpuszczające gigantyczną ilość dziennego światła. 

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Applecrate
Applecrate

Cedarcarte Garden living

Applecrate

Znajdująca się w strefie dziennej kuchnia, ma kształt litery L. Białe fronty szafek wtapiają się w otoczenie, stając się niemalże niewidoczne. Najwyższej jakości sprzęty ułatwiają pracę i cieszą oko właścicieli. Stylowa kuchnia, w której gotowanie to przyjemność!

Chcecie dowiedzieć się jak urządzić wygodną kuchnię? Zajrzyjcie tutaj: 10 zdjęć małych, ale niezwykle efektownych kuchni, które zapragniesz skopiować

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Applecrate
Applecrate

Cedarcarte Garden living

Applecrate

Duże drzwi z salonu prowadzą bezpośrednio do jasnej sypialni. Tutaj, za atmosferę relaksu i spokoju odpowiedzialne są białe ściany i drewniane meble, które idealnie podkreślono eleganckimi fioletowymi detalami w postaci poduszek i zagłówka. Zadbano także, o odpowiednie do tego miejsca oświetlenie: na suficie znajdują się małe rozproszone źródła światła, a obok łóżka lampki nocne. Duże przesuwne drzwi pozwalają otworzyć sypialnię na pokój dzienny. 

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Applecrate
Applecrate

Cedarcarte Garden living

Applecrate

W przeciwieństwie do reszty pomieszczeń panuje tutaj chłodna kolorystyka, ocieplona jedynie drewnopodobnymi płytkami. Mimo tego, spokojna i harmonijna atmosfera sprawia, że wiemy iż nadal jesteśmy w tym samym budynku. Podwójna umywalka to bardzo praktyczne rozwiązanie, podobnie jak matowa szyba, dbająca o prywatność użytkowników łazienki. Jeśli jednak, mimo wszystko, ktoś czuje się skrępowany, jest także całkowicie kryjąca roleta w szarym kolorze, pasującym do kamiennej ściany. Przemiłe miejsce…  

Co myślicie o domach prefabrykowanych? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu