Projekty,  Domy zaprojektowane przez 翔霖營造有限公司

Nowoczesny dom w kolorach ziemi, otoczony bujną zielenią

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kolor domu, jego fasady, dachu, ram okiennych i drzwi, to jedna z tych ważnych decyzji, którą podjąć musi każdy, decydujący się na budowę. Dziś pokażemy Wam projekt, który udowadnia, że kolory ziemi to doskonała opcja. Różne odcienie brązu, beżu i zieleni świetnie ze sobą współgrają, odwzorowując kolory natury. Taka kolorystyka świetnie sprawdza się w tym przypadku, gdyż dom zlokalizowany jest w zielonej okolicy i otacza go bujna roślinność.

Pierwsze wrażenie

Dwukondygnacyjny dom o fantazyjnej bryle, wielospadowym dachu i oryginalnej fasadzie prezentuje się zachęcająco i przyjemnie. Za dobre pierwsze wrażenie odpowiada w szczególności strefa wejścia- drewniane ogrodzenie i mnóstwo zieleni, którą je otacza.

Przyjazny beton

Kto by pomyślał, że beton może być materiałem o tak przyjemnym charakterze. Betonową fasadę pokryto farbami w neutralnych kolorach ziemi- delikatnym brązie i jasnych beżach. Stanowi ona świetne tło dla bujnej zieleni ogrodu.

Wejście

Przed wejściem stworzono niewielkie patio, które wyposażono w drewniane meble. Jest to jeden z wielu obszarów do wspólnego spędzania wolnego czasu. Do drzwi wejściowych prowadzą czarne schodki- czerń wyraźnie odznacza się na tle brązowej fasady.

Od strony ogrodu

Z tej perspektywy dom prezentuje się niemal monumentalnie. Od strony ogrodu otwiera się na otoczenie za pomocą przestronnego balkonu. Szklana balustrada zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale i stanowi ochronę prywatności domowników spędzających w tym miejscu swój wolny czas.

Balkon

Z drewnianego balkonu rozciągają się wspaniałe widoki na okolicę. Jest to obszar częściowo zadaszony i zacieniony, idealny na upalne letnie dni.

Meble balkonowe

Masywne meble balkonowe to opcja solidna i odporna na każde warunki pogodowe. Jest to także rozwiązanie stylowe i modne- meble świetnie wpisują się w styl tego domu.

W otoczeniu bujnej zieleni

Największą zaletą tego domu jest niewątpliwie jego lokalizacja. Otoczony bujną roślinnością, skąpany w zieleni, pozwala na życie w zgodzie z naturą. Swoim stylem architektonicznym komplementuje krajobraz, nie przytłaczając go. Kolory ziemi były zatem najlepszym z możliwych rozwiązań.

Podoba Wam się taki dom?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu