Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Niesamowity budynek zrobiony z kontenera

press profile homify press profile homify
Projekty,   zaprojektowane przez ชัยภูมิบ้านตู้คอนเทนเนอร์
Loading admin actions …

Dziś na homify mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Pokażemy Ci, jak w prosty sposób zbudować w pełni funkcjonalny dom… ze starego kontenera! Zanim przejdziemy do budowy, przyjrzyjmy się bliżej temu fenomenowi. Dla tych, którzy nigdy nie słyszeli o podobnym koncepcie szybko wyjaśniamy, że stare kontenery, w których przewozi się statkiem towary, coraz częściej zyskują nowe życie jako niewielkie budynki mieszkalne. Są wodoodporne i ognioodporne, a poza tym wyglądają całkiem przyzwoicie! 

Długość takiego kontenera to zazwyczaj sześć do dziewięciu metrów i używany jest do przewozu towarów nie dłużej niż 15 lat. Po tym czasie przechodzą “na emeryturę”, nie znaczy to jednak, że już do niczego się nie nadają. Wręcz przeciwnie, wytrzymały materiał, z którego są stworzone sprawia, że mogą spełniać inne funkcje jeszcze wiele lat. Spójrz na projekt, w którym nieużywany kontener zmieniono w całkiem przyjemne miejsce.

Czy spodziewaliście się takiej metamorfozy?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu