Projekty,  Salon zaprojektowane przez Heavenly Decor

Kicz czy wnętrze o artystycznym charakterze?

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam mieszkanie, które zapewne wzbudzi wiele kontrowersji. Styl aranżacji jego wnętrz jednym wyda się niezwykle kiczowaty, a innym pełen artystycznego polotu.

Na homify staramy się dostarczać inspiracji dla każdego, bez względu na gust, ulubiony styl aranżacyjny czy wielkość budżetu. Czasami sięgamy zatem po projekty niekonwencjonalne, oryginalne, aby pokazać, jak zróżnicowany jest świat wystroju wnętrz.

Obejrzyjcie zdjęcia tego mieszkania i skomentujcie jego dekor!

Niestandardowe detale i zdobienia

Po przekroczeniu progu mieszkania wita nas wnętrz o ścianach wyłożonych tapetą w głębokim odcieniu różu. Przesuwane szklane drzwi, oddzielające strefę wejścia od salonu, udekorowano naklejką w kształcie drzewa, która służy nie tylko jako dekoracja, ale i forma ochrony prywatności domowników przebywających w pokoju dziennym.

Dekoracje na suficie

Właściciele tego mieszkania nie szczędzą na dekoracjach. Te, w formie bogato rzeźbionych drewnianych paneli, pojawiły się także na suficie.

Miejsce na TV

W salonie telewizor umieszczony zostanie na tle ściany z dekoracyjnych białych paneli.

Artystyczne dekoracje

Jedną ze ścian pomalowano na świeży zielony kolor i ozdobiono kwiecistymi dekoracjami w bieli i błękicie. Motyw roślinny przewija się zatem w aranżacji każdego pomieszczenia.

Mnóstwo naturalnego światła

Wnętrza mieszkania są jasne i jawią się przestronnie. Są skąpane w naturalnym świetle, które swobodnie wpada do środka przez wielkoformatowe przesuwane drzwi balkonowe. Także w aranżacji tego wnętrza dostrzec można przywiązanie projektantów do modnych, wyrazistych detali- dekoracyjne kafelki na ścianach, lustro o nietypowym kształcie i umywalka o niekonwencjonalnym designie są tego najlepszym dowodem.

Kuchnia

Kuchnia w bieli i czerni jest z pewnością najzwyczajniejszym obszarem tego mieszkania. Urządzono ją praktycznie, umieszczając zabudowę kuchenną na obu ścianach. Nieco bardziej ekstrawaganckiego charakteru nadają jej lampy sufitowe o nowoczesnym designie.

Oświetlenie

Kolejny przykład na to, jak ważną rolę w tych wnętrzach odgrywają elementy oświetlenia. Lampy, zarówno sufitowe, jak i podłogowe, mają zróżnicowane kształty, kolory, a emitowane przez nie światło za każdym razem odpowiada za inny klimat we wnętrzach.

Kolorowy pokój dziecięcy

W pokoju dziecięcym zagrano kolorami, wyposażając jego monochromatyczne wnętrze w meble o wyrazistych, dynamicznych barwach.

Co myślicie o tym mieszkaniu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu