Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Grille i piece dla mistrzów kuchni: 15 przykładów

press profile homify press profile homify
Projekty,   zaprojektowane przez Tim Wood Limited
Loading admin actions …

Bardzo popularnym sposobem spędzania wolnego czasu jest w naszym kraju grillowanie z przyjaciółmi w ogrodzie lub na werandzie domu. Jest to rozrywka ekonomiczna i jednocześnie bardzo przyjemna, więc naprawdę warto zastanowić się nad wygospodarowaniem jakiegoś miejsca do grillowania. Nawet jeżeli nie masz ogrodu, to może weranda albo nawet balkon będzie dobrym rozwiązaniem? Jeżeli jest to niemożliwe, warto pomyśleć o kuchence z opcją grillowania

Wybór grilla a także sposób jego montażu zależy od jego umiejscowienia oraz od przestrzeni, którą dysponujemy. Inne materiały sprawdzają się w domu, a inne zewnątrz. Szczególnie w tym drugim przypadku musimy zwrócić uwagę na trwałość materiałów. Muszą być one odporne na zmieniające się warunki pogodowe i wilgoć. Niezastąpiona jest więc stal nierdzewna. Należy postawić na odpowiednią i szczelną obudowę, pod tym względem dobrym wyborem może być też kamień. 

Kolejnym bardzo ważnym aspektem do rozważenia jest oświetlenie grilla. Bardzo często zapominamy o odpowiednich lampach, a przyjęcia na świeżym powietrzu nader często odbywają się wieczorem. Zadbanie o nastrojowe światło sprawi, że nasze BBQ będzie rozkosznym miejscem do spędzania wolnego czasu. 

By zobrazować Wam wszystkie aspekty dobrego wyboru grilla bądź pieca wybraliśmy kilka idealnych przykładów. Zapraszamy do przyjrzenia się im razem z nami. 

Czy lubisz spędzać czas grillując?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu