100m2 dobrego stylu i elegancji

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

100m2 dobrego stylu i elegancji

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,  Salon zaprojektowane przez 株式会社ブルースタジオ
Loading admin actions …

Dalekowschodni minimalizm w aranżacji wnętrz od lat fascynuje Europejczyków. Ten styl urządzania jest niezwykle silny zwłaszcza w Japonii i Korei Południowej, a opiera się na wykorzystaniu drewna jako głównego materiału wykończeniowego, neutralnej kolorystyce zdominowanej przez biel, optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni oraz funkcjonalnym rozwiązaniom aranżacyjnym.

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam 100-metrowy apartament urządzony właśnie w stylu azjatyckiego minimalizmu. Zachwyca on wyrafinowaniem oraz niewymuszoną elegancją, którą wielu z pewnością chciałoby przenieść do swoich wnętrz. Obejrzyjcie najlepsze zdjęcia!

Strefa dzienna

Zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz strefa dzienna zaprojektowana została na otwartym planie i łączy w sobie obszary salonu, kuchni i jadalni. Wystrój opiera się na klasycznym połączeniu naturalnego drewna z białymi powierzchniami ścian i sufitów. Na wyposażenie składają się meble o prostym, eleganckim designie oraz ciekawe elementy oświetlenia. Tak urządzone wnętrze zachwyca naturalnością.

Kuchnia i jadalnia

Kuchnia urządzona została w sposób niezwykle minimalistyczny. Zabudowa kuchenna ukryta została za białymi przesuwanymi drzwiami, które zdają się stanowić jedną całość z powierzchniami ścian. Blaty wyspy kuchennej przechodzi płynne w drewniany stół w jadalni, dzięki czemu oba te obszary pozostają ze sobą w harmonii.

Praktyczne przechowywanie

We wnętrzach urządzonych w stylu azjatyckiego minimalizmu dużą wagę przywiązuje się do funkcjonalnych i praktycznych miejsc na przechowywanie. Pozwalają one nie tylko na lepszą organizację we wnętrzach, ale i podnoszą poziom ich estetyki. W tym przypadku po obu stronach przejścia umieszczono wbudowane ścianę regały, służące jako schowek i domowa biblioteczka.

Przedpokój i korytarz

Tak urządzony przedpokój gwarantuje, że każdy, kto przekroczy próg mieszkania, będzie pod wrażeniem. Zaaranżowano go skromnie, ale ze smakiem, wprowadzając do monochromatycznych wnętrz nieco wzorów i kolorów.

Łazienka

Spójność aranżacyjną udało się zachować także w łazience. W jej wnętrzu drewno świetnie komponuje się z białymi ścianami, których część pokryto delikatnie mieniącą się mozaiką. Optymalnie wykorzystano tutaj ograniczoną przestrzeń, dzięki czemu niewielkie pomieszczenie jawi się jasno i przestronnie.

Jak Wam się podoba taki styl we wnętrzach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu