Projekty,  Domy zaprojektowane przez Андреев Александр

14 fantastycznych wizualizacji, których nie da się odróżnić od rzeczywistych domów

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ten Katalog Inspiracji to zestawienie czternastu zdjęć domów. Oglądając niektóre z nich doznać można szoku, że są to wizualizacje, a nie fotografie rzeczywistych, ukończonych już projektów. Ukazują niezwykle wysoki poziom technologicznego zaawansowania współczesnych pracowni architektonicznych, które są w stanie stworzyć dom marzeń na ekranie komputera. Przykłady te służyć mogą jako źródło inspiracji- obejrzyjcie te niezwykle realistyczne wizualizacje i znajdźcie wymarzony projekt domu!

1. Prostota i nowoczesność

Prosty, ale ponadczasowy pod względem designu projekt. Zachwyca zwłaszcza przestronny, zadaszony taras oraz świetnie komponująca się z całością wiata garażowa.

2. Klasyka w drewnie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Андреев Александр
Андреев Александр

​Визуализация дома из бруса

Андреев Александр

Wspaniały projekt domu z drewna- aż trudno uwierzyć, że to wizualizacja! Obrazuje klasyczne podejście do architektury, do designu o charakterze naturalistycznym, ale i eleganckim. Zachwyca zwłaszcza w zestawieniu z jesiennym krajobrazem.

3. Współczesna leśniczówka

Projekty,  Chata z okrąglaków zaprojektowane przez THULE Blockhaus GmbH
THULE Blockhaus GmbH

KUBU Vorderansicht

THULE Blockhaus GmbH

Współczesna sześcienna bryła, płaski dach, wielkoformatowe przeszklenia- design tego domu czerpie wiele z modernistycznego nurtu w architekturze. Fasada to z kolei przykład tradycji- drewno sprawia jednak, że dom świetnie wpisuje się w okoliczny krajobraz.

4. Stodoła w nowoczesnej odsłonie

Projekt domu, który swoją formą przypomina stodołę. Design ma jednak nowoczesny twist- jasna fasada, liczne przeszklenia oraz żółte akcenty świadczą o jego współczesnym charakterze.

5. Siła geometrii

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Moon Arc
Moon Arc

Front Elevation of Residential Project

Moon Arc

Ten dom z pewnością nie należeć będzie do nudnych. Jest niczym złożony z klocków Lego- segmentów z różnych materiałów, które składają się na zaskakująco harmonijną całość. Co za oryginalne podejście do współczesnej architektury!

6. Eklektyczna willa

Ten projekt łączy w sobie wiele architektonicznych stylów- jest w nim coś z estetyki Dalekiego Wschodu, ale i czerpie z architektury śródziemnomorskiej. Drewno jako główny materiał wykończeniowy, jak i elewacja pokryta tynkiem w kolorze cegły świetnie się ze sobą komponują.

7. Modnie i po skandynawsku

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT
ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT

​Дом под Харьковом

ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT

Świetny projekt dla miłośników rozwiązań nowoczesnych i pozostających w zgodzie z naturą. Kubistyczny dom z drewna, otwierający się na otoczenie za pomocą wielkoformatowych przeszkleń, umożliwiający spędzanie czasu na zewnątrz na jednym z wielu tarasów.

8. Podmiejska klasyka

Prosty design, klasyczna bryła, stonowana kolorystyka materiałów elewacyjnych- ten dom przypadnie do gustu miłośnikom ponadczasowych rozwiązań i funkcjonalności.

9. Nowoczesny dom marzeń

Wspaniały projekt domu, które jest nie tylko innowacyjny pod względem rozwiązań architektonicznych, ale i funkcjonalny. Zapewnia wygodne warunki mieszkaniowe dla całej rodziny.

10. Futurystyczna architektura

Projekt domu o charakterze niekonwencjonalnym- futurystycznej bryle, która do maksimum wykorzystuje korzyści płynące z lokalizacji działki budowlanej. Ciekawe jest także zestawienie materiałów- drewna, szkła i metalu.

11. Po śródziemnomorsku

Projekty,  Domy zaprojektowane przez PRISMA ARQUITECTOS
PRISMA ARQUITECTOS

Propuesta de fachada

PRISMA ARQUITECTOS

Nowoczesny przykład architektury śródziemnomorskiej. Zarówno kolorystyka, jak i kształt bryły przenosi nas do ciepłych krajów.

12. W czerni

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Koezen Architecten
Koezen Architecten

Schuurwoning Meppel

Koezen Architecten

Minimalistyczne, ale i nieco brutalistyczne podejście do architektury- dom odziany w czerń, o bryle przywodzącej na myśl stodołę, licznych przeszkleniach i przestronnym obszarze zewnętrznym.

13. Zachwycający rustykalizm

Projekt domu z drewna, który zdaje się być atakowany przez naturę. Drewno i szkło świetnie się ze sobą komponują. Zachwyca z nim zwłaszcza aranżacja tarasu, urządzonego tak, aby zachęcić do spędzania czasu na zewnątrz.

14. W bieli

Minimalistyczny projekt domu w bieli i szkle- proste, ale niezwykle eleganckie podejście do architektury.

Która wizualizacja wygląda Waszym zdaniem najbardziej realistycznie?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu