10 wyjątkowych łóżek!

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 wyjątkowych łóżek!

Aśka Warchał Aśka Warchał
BiałyDom: styl , w kategorii  zaprojektowany przez MIEJSCA,
Loading admin actions …

Podobno dla optymalnego wypoczynku należy spać 8 godzin dziennie. Ale sen to nie tylko konieczność, to sama przyjemność! Ta przyjemność może stać się  jeszcze większa, jeśli miejsce naszego wypoczynku będzie nie z tej ziemi. Wielu projektantów oferuje obecnie łóżka, które są wygodne i ciekawe zarazem.

Zobaczcie nasz wybór 10 wyjątkowych łóżek!

1. Elegancja prostoty

Sypialnia jak ze snów - białe łóżko mahoniowe: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez Seart,
Seart

Sypialnia jak ze snów – białe łóżko mahoniowe

Seart

Białe łóżko mahoniowe od studia Seart ma klasyczną formę, której biały kolor dodaje lekkości. Czy doda jej także naszym snom? Dodatkowo, biały kolor łóżka daje pełną dowolność dalszego kreowania atmosfery sypialni, niezależnie czy mamy ochotę urządzić ją w stylu skandynawskim, romantycznym czy jeszcze innym.

2. Awangarda geometrii

Łóżko MODO: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez mazzivo ,
mazzivo

Łóżko MODO

mazzivo

To proste, a zarazem odważne łóżko od Mazzivo, mogłoby spokojnie zostać uznane za dzieło w stylu abstrakcji geometrycznej. Forma została ograniczona do minimum, a mimo to ma się ochotę ją oglądać od każdej ze stron. Wezgłowie wykonane z drzewa jesionu, byłoby aż żal zasłaniać, przysuwając łóżko do ściany…

3. Praktyczność ponad wszystko

BiałyDom: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez MIEJSCA,
MIEJSCA

BiałyDom

MIEJSCA

Chociaż w naszych snach raczej nie marzymy o małym metrażu, jest to codzienność wielu z nas. Aranżacja studia Miejsca pokazuje, że nawet odpowiednio dobrane łóżko, przeważnie najbardziej masywny mebel, może pomóc uporać się z tym problemem!

4. Podwójny materac

Wielkomiejski eklektyzm: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez Studio Potorska,
Studio Potorska

Wielkomiejski eklektyzm

Studio Potorska

Sercem aranżacji sypialni w stylu wielkomiejskim Studia Potocka jest eleganckie łóżko. Choć proste w formie, zaskakuje jakby podwójnym materacem. 'Materac', będący podstawą, ciągnie się przez całą długość łóżka, aż po zagłówek. Rozwiązanie dla książąt i księżniczek na ziarnku grochu!

Lubisz wielkomiejski szyk? Sprawdź inną interpretację tego stylu: Wielkomiejski szyk- loft w Poznaniu.

5. Ekstrawagancja drewna

W kolejnym łóżku, nie ma mowy o połączeniu wezgłowia z ramą łóżka! Projekt od Drewnianaściana, to niesamowite połączenie sosnowych kostek. Każda z nich jest wycinana i malowana ręcznie, co zapewnia spersonalizowany i
absolutnie unikatowy efekt końcowy!

6. Prosto z lasu

Innym, pięknym sposobem wykorzystania drewna, mogą poszczycić się Meble Gdańskie – Zbigniew Żurawski. Naturalna rzeźba drewna orzecha włoskiego została zachowana, sprawiając, że poczujemy się jak w lesie! Tyle, że bez żadnych niedogodności – drewno wypolerowano ręcznie.

7. Tradycja i nowoczesność

Jeśli preferujemy tradycyjne łóżka drewniane, nie oznacza to wcale, że nasze miejsce wypoczynku będzie nudne czy wtórne! Udowadnia to 1Architekt Magdalena Mirek-Roszkowska, tworząc nowoczesny baldachim z rigipsu. Podświetlony od góry taśmą LED, a bezpośrednio nad nami bogatym żyrandolem, sprawi, że poczujemy się absolutnie wyjątkowo!

8. Niekończący się plusz

Atmosferę luksusu i komfortu może zapewnić nam także plusz. Projekt od Sarna Architekci zakłada łóżko oraz zagłówek obite tym materiałem w eleganckim kolorze szarym. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że wezgłowie pociągnięto na całą szerokość ściany! Aż chce się pogłaskać.

9. Eksplozja koloru

Projekt wnętrz apartamentu w kamienicy na krakowskim Kazimierzu: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez COOLDESIGN,
COOLDESIGN

Projekt wnętrz apartamentu w kamienicy na krakowskim Kazimierzu

COOLDESIGN

Z kolei łóżko prezentowane w projekcie od COOLDESIGN, to prawdziwa eksplozja koloru! W minimalistycznym wnętrzu to łóżko nadaje ton, a pokrywający je plusz zmiękcza efekt betonowej ściany, silnie z nią kontrastując. Warto też zwrócić uwagę na zagłówek, który zdaje się być zaprojektowany, by tworzyć wygodne oparcie podczas czytania przed snem.

10. Łóżko jak ze snów

Aranżacje: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez Lupus73,
Lupus73

Aranżacje

Lupus73

Łóżko powinno być miejscem czystego relaksu, miejscem, w którym zapomnimy o trudach codzienności… Dokładnie takie skojarzenia wywołuje łóżko od studia Lupus73. Prosta, drewniana konstrukcja z baldachimem daje nieograniczone możliwości budowania różnej atmosfery dzięki zasłonom. Tiul sprawdza się znakomicie!

Mielibyście ochotę przespać się w którymś z prezentowanych łóżek?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd,

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu