Projekty,  Domy zaprojektowane przez FG ARQUITECTES

10 fantastycznych domów parterowych

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dom parterowy może okazać się doskonałym rozwiązaniem, jeśli tylko wybierzesz odpowiedni projekt. Jest to praktyczny zabieg, ponieważ budowa jest o wiele tańsza, a nawet z jedna kondygnacją możesz stworzyć wyjątkową rezydencję. Jeśli szukasz inspiracji, zobacz nasze 10 propozycji!

1. Nowoczesny styl

Czerwone dachówki idealnie łączą się z białą fasadą, tworząc elegancką kombinację. Przestronny taras pozwoli cieszyć się promieniami słońca, a minimalistyczny ogród sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku.

2. Współczesne cegły

Projekty,  Domy zaprojektowane przez FG ARQUITECTES
FG ARQUITECTES

Fachada SurEste

FG ARQUITECTES

Dawno minęły już czasy, kiedy domy z cegły były nudnymi konstrukcjami. Odpowiedni projekt może okazać się strzałem w dziesiątkę. Spójrz tylko na ten dom, czy nie jest piękny?

3. Styl śródziemnomorski

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Anna & Eugeni Bach
Anna & Eugeni Bach

Exterior Casa en Gaüses

Anna & Eugeni Bach

Morze Śródziemne może okazać się doskonałą inspiracją, szczególnie jeśli lubisz połączenia z naturą. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje wyjątkowe pokrycie dachowe.

4. Wyrafinowany

Ten przeszklony dom idealnie odzwierciedla nowoczesne budownictwo. Piękna architektura i praktyczne rozwiązania spotkały się tutaj w idealnym połączeniu. Wyobrażasz sobie spotkania z przyjaciółmi w takim miejscu?

5. Kamień w nowoczesnym wydaniu

project: styl , w kategorii Domy zaprojektowany przez Kropka Studio

Spójrz na ten wyjątkowy dom! Projektanci z pracowni KROPKA STUDIO stworzyli wyjątkowy budynek o niecodziennym designie.

6. Prosty

Szkło i beton to nowoczesne materiały, z których powstają prawdziwe cuda. Spójrz tylko na ten dom z trzema sypialniami. To niesamowite, jaka elegancja bije z tego miejsca.

7. Mały, biały dom

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ArchitectureLIVE
ArchitectureLIVE

Rear view of the new single storey extension

ArchitectureLIVE

Wielkość nie ma znaczenia, jeśli wszystko odpowiednio zaaranżujesz. Prosty dom może okazać się prawdziwą perłą, szczególnie jeśli wkomponujesz go w malownicze otoczenie.

8. Dom marzeń

Wymarzony dom łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Duże okna i geometryczne kształty idealnie odzwierciedlają nowatorską architekturę i sprawiają, że dom nie jest nudny.

9. Dom z ogródkiem

Szczególnie pięknym elementem tego domu są kamienne elementy ścienne oraz filary. Kamień idealnie łączy się bielą, tworząc doskonały duet.

10. Szklana kostka

Oto alternatywa dla futurystycznych projektów. Skromny projekt, który łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnej architektury. Rozległy ogród pozwoli na spędzanie leniwych popołudni w promieniach słonecznych.

Która propozycja podoba Ci się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu