Projekty, nowoczesne Domy zaprojektowane przez FG ARQUITECTES

10 fantastycznych domów parterowych

mszpakowska mszpakowska
Loading admin actions …

Dom parterowy może okazać się doskonałym rozwiązaniem, jeśli tylko wybierzesz odpowiedni projekt. Jest to praktyczny zabieg, ponieważ budowa jest o wiele tańsza, a nawet z jedna kondygnacją możesz stworzyć wyjątkową rezydencję. Jeśli szukasz inspiracji, zobacz nasze 10 propozycji!

1. Nowoczesny styl

Czerwone dachówki idealnie łączą się z białą fasadą, tworząc elegancką kombinację. Przestronny taras pozwoli cieszyć się promieniami słońca, a minimalistyczny ogród sprawdzi się podczas aktywnego wypoczynku.

2. Współczesne cegły

Dawno minęły już czasy, kiedy domy z cegły były nudnymi konstrukcjami. Odpowiedni projekt może okazać się strzałem w dziesiątkę. Spójrz tylko na ten dom, czy nie jest piękny?

3. Styl śródziemnomorski

Morze Śródziemne może okazać się doskonałą inspiracją, szczególnie jeśli lubisz połączenia z naturą. Na szczególną uwagę w tym przypadku zasługuje wyjątkowe pokrycie dachowe.

4. Wyrafinowany

Ten przeszklony dom idealnie odzwierciedla nowoczesne budownictwo. Piękna architektura i praktyczne rozwiązania spotkały się tutaj w idealnym połączeniu. Wyobrażasz sobie spotkania z przyjaciółmi w takim miejscu?

5. Kamień w nowoczesnym wydaniu

Spójrz na ten wyjątkowy dom! Projektanci z pracowni KROPKA STUDIO stworzyli wyjątkowy budynek o niecodziennym designie.

6. Prosty

Szkło i beton to nowoczesne materiały, z których powstają prawdziwe cuda. Spójrz tylko na ten dom z trzema sypialniami. To niesamowite, jaka elegancja bije z tego miejsca.

7. Mały, biały dom

Wielkość nie ma znaczenia, jeśli wszystko odpowiednio zaaranżujesz. Prosty dom może okazać się prawdziwą perłą, szczególnie jeśli wkomponujesz go w malownicze otoczenie.

8. Dom marzeń

Wymarzony dom łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Duże okna i geometryczne kształty idealnie odzwierciedlają nowatorską architekturę i sprawiają, że dom nie jest nudny.

9. Dom z ogródkiem

Szczególnie pięknym elementem tego domu są kamienne elementy ścienne oraz filary. Kamień idealnie łączy się bielą, tworząc doskonały duet.

10. Szklana kostka

Oto alternatywa dla futurystycznych projektów. Skromny projekt, który łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnej architektury. Rozległy ogród pozwoli na spędzanie leniwych popołudni w promieniach słonecznych.

Która propozycja podoba Ci się najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu