Projekty,   zaprojektowane przez KELE voy a hacer

Zdumiewająca przemiana balkonu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wiele osób chce mieć miejsce, gdzie będzie można się zrelaksować i odprężyć. Doskonałą namiastką własnego ogródka jest balkon. Zobacz jak łatwo możesz stworzyć wyjątkowe miejsce!

Przed: stary balkon

Nudny, prawda? W tym miejscu drzemie ogromny potencjał, jednak nie ma tutaj odpowiednich czynników, które pozwolą na odpowiednie odprężenie.

Po: świeże kolory

Teraz jest o niebo lepiej! Żywe kolory od razu wprawiają nas w dobry nastrój, a poduszki pozwolą usiąść wygodnie o zrelaksować się po ciężkim dniu.

Po: nowe rośliny

Co może być lepszego niż kolorowe kwiaty i krzewy miłe dla oka? Projektanci wykonali świetną pracę tworząc imponujący balkon wypełniony barwnymi roślinami.

Po: zaciszny kącik

Sofa została wykonana z palet i dopełniona poprzez kolorowe poduszki. Stół to stara skrzynia, która została pokryta farbą. Proste, prawda?

Po: nowy stół

Stół i krzesła teraz wydają się dużo bardziej komfortowe. Jasne kolory oraz żywe elementy sprawiają, że strefa jadalniana nabiera nowej świetności.

Po: oświetlenie

Aby móc cieszyć się przestrzenią również po zmroku, wykorzystano kolorowe oświetlenie, które dodatkowo ożywia to miejsce.

9 małych ogródków, w których można cieszyć się latem!

Jak podoba Ci się odmieniony balkon?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu