Projekty,  Domy zaprojektowane przez Barra&Barra Srl

Wspaniały dom o wyjątkowym wnętrzu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Spokój emanujący z domu to najlepszy wyznacznik rodzinnej atmosfery. Takie domy wręcz zachęcają gości, aby przekroczyć próg i skorzystać z dóbr rodzinnego gniazda.

Dzisiaj zabierzemy Wam do wyjątkowego domu nad oceanem. Ta minimalistyczna konstrukcja zaskakuje nas detalami architektonicznymi. Luksusowe wnętrze doskonałe łączy się z idyllicznym otoczeniem. Dom to efekt pracy architektów z biura BARA&BARA, którzy przyczynili się do stworzenia wyjątkowego miejsca!

Minimalistyczne linie

Dom znajduje się przy oceanie. Architektura jest prosta i minimalistyczna, a stonowane kolory podkreślają charakter domu. Biała fasada i czarne ramy okienne to ponadczasowe połączenie. Szklane drzwi pozwalają na oświetlenie wnętrza oraz cieszenie się pięknymi widokami.

Okrągłe okno

Okrągłe okno znajdujące się w salonie jest absolutnie fantastyczne. Taka konstrukcja pokazuje jak odpowiednie kształty mogą pomóc w stworzeniu wyjątkowego, eleganckiego wnętrza.

Szkło

Drewniany taras został otoczony szklaną balustradą. Dzięki temu możemy mieć pełny widok na malowniczą okolicę i majestatyczny ocean.

Sypialnia

Pomieszczenie jest w kształcie litery „L”. kolor podłogi jest taki sam jak na tarasie, dlatego możemy mieć wrażenie, że obie sfery są doskonale połączone. Nie możemy również przejść obojętnie obok prywatnej łazienki z jacuzzi!

Harmonia

Wnętrze wydaje się łączyć z głębią oceanu. Doskonałe rozplanowanie przestrzeni pozwala na korzystanie z uroków otoczenia, które są niezwykle piękne i kojące.

Rustykalna łazienka

Architekci umiejętnie wykorzystali okno w tym pomieszczeniu. Widok na kamienny mur sam w sobie jest dziełem sztuki. Betonowa ściana łazienki doskonale wprowadza nowoczesny charakter, a minimalistyczny design umywalki idealnie dopełnia całą koncepcję domu.

Więcej zdjęć

Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu