Projekty,   zaprojektowane przez Home Staging Sylt GmbH

Odnowa domu, bez wydawania majątku

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W Niemczech znaleźliśmy zespół architektów, którzy podjęli się renowacji starego mieszkania. Pracownicy HOME STAGING SYLT odrestaurowali niewielkie studio, znajdujące się nieopodal plaży. Przestarzały wygląd ustąpił nowoczesnym rozwiązaniom, w efekcie czego otrzymaliśmy wspaniałe mieszkanie dla rodziny.

Przed: w starym stylu

Jeśli szukasz odpowiedniego domu na wakacje, powinieneś wybrać wnętrza, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Jak możemy zauważyć na powyższym zdjęciu, pokój był niezmiernie zagracony, jednak w tym wnętrzu drzemie ogromny potencjał.

Po: duży i jasny

Jak podoba Ci się przemiana? Ogromną zmianą jest podłoga, na której pojawiło się naturalne drewno sprawiające, że pomieszczenie stało się przytulne. Nowe drzwi i meble dodały nowoczesnego ducha, a całość prezentuje się niebywale komfortowo.

Nowy salon

Przyjrzyjmy się salonowi z innej perspektywy. Zwróćmy uwagę na dekoracje, które wprowadzają elegancki charakter. Wygodna sofa zagwarantuje nam chwile relaksu, które są nieodłączne podczas wakacyjnych dni.

Przed: kuchnia bez wyrazu

Wąska kuchnia nie zachęcała do spędzania w niej czasu i przygotowywania posiłków. Wygląd pochodził z innej epoki, a zaniedbane wnętrze i sprzęty odpychały wszystkich gości.

Po: nowoczesne wnętrze

Przemiana kuchni zaowocowała zmianami, które pozwoliły na stworzenie nowoczesnego wnętrza. Połączenie czerni i biel to ponadczasowe rozwiązanie, które nigdy się nie znudzi.

Przed: łazienka o dużym potencjale

Na koniec zachowaliśmy pomieszczenie, które pierwotnie spodobało nam się najbardziej. Chociaż wszystko jest w dobrym stanie, całość nie tworzy przytulnego i eleganckiego wnętrza, dlatego nasi architekci postanowili użyć całych swoich sił na odmienienie tego miejsca.

Po: lekka zmiana

Mimo, że zmiany nie były tak intensywne jak salonie i kuchni, to jednak łazienka otrzymała nowe życie. Niezaprzeczalnie została oczyszczona i odmłodzona, a subtelne dodatki sprawiły, że stała się również przytulna.

Zobacz także: Przeciętne mieszkanie staje się prawdziwą perłą designu!

Co sądzisz o takiej przemianie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu