Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Loft z intrygującą historią

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Domy zaprojektowane przez Linebox Studio
Loading admin actions …

Ten, świeżo wyremontowany loft ukazuje cechy częściowo industrialne, częściowo minimalistyczne. Cechy industrialne widoczne są nawet w historii nieruchomości. Było to niegdyś laboratorium chemiczne, które popadło w ruinę. Z resztą, wciąż widać charakterystyczne elementy przemysłowe w wyposażeniu wnętrza. Właściciel nieruchomości dostrzegł ogromny potencjał tego miejsca i przemienił je w minimalistyczny loft. Przyjrzyjmy mu się bliżej.

Fasada

Fasada tego obiektu jest równie intrygująca jak jego historia. Od asymetrycznego dachu po różnorodne kształty i tekstury tworzące fasadę… na pewno kryje ona coś ekscytującego i zaskakującego.

​Wejście

Gra kolorów poręczy przy schodach i lamp prowadzących ku głównemu wejściu, między innymi, to pewnego rodzaju przedsmak tego, jak unikatowy charakter ma loft za drzwiami.

​Klatka schodowa

Otwarta klatka schodowa sugeruje otwartość przestrzeni na światło i ruch powietrza.

​Drzwi i okna

Chcecie stworzyć elegancki wystrój w wąskiej przestrzeni? Postawcie na wysokie i wąskie drzwi i okna.

​Salon

Łatwo zapomnieć jak mała jest to przestrzeń patrząc na ogromne, szklane drzwi przesuwne dające widok na ogród. Odważny wybór koloru kanapy i foteli dodaje tej przestrzeni dużo osobowości. Niejeden projektant wnętrz byłby dumny z takiego zestawienia.

​Kącik pisarza

Pomysł na podwieszany stolik w tak urokliwym miejscu jest wprost zachwycający!  Znalazła się tu również bardzo praktyczna i dość industrialna lampa.

Półki

Aby złamać monotonię, zamontowano bardzo pomysłowe półkie. Wprowadzają one do pomieszczenia trochę głębi i koloru.

​Kuchnia

Co powiecie na rozkładany/chowany zlew kuchenny? Zlew w stylu retro może z łatwością zostać przykryty, a pokrywa może spełniać funkcję dogodnego blatu.

​Chowane łóżko (złożone)

Jeżeli stolik może niemalże unosić się w powietrzu (nie licząc przytwierdzenia do ściany), a zlew może być przykryty i stworzyć dodatkowy blat, to czego możemy spodziewać się po łóżku?

​Chowane łóżko (rozłożone)

Tada! To, co wyglądało na szafę ze wzorem w kratę, w rzeczywistości było składanym łóżkiem w wersji incognito. Wygląda na to, że w tym lofcie panuje minimalizm w najmniejszym calu.

Nie przepadacie za stylem minimalistycznym? Spróbujmy odpowiedzieć na pytanie: Czy styl minimalistyczny naprawdę jest nudny i zimny? Po tej lekturze zapewne zmienicie zdanie!

Który element aranżacji tego loftu najbardziej przypadł Wam do gustu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu