Top 5 tygodnia – Domy zapierające dech! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – Domy zapierające dech!

Wirginia Nieckarz Wirginia Nieckarz
Skandynawskie domy od ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT Skandynawski
Loading admin actions …

Do szczęścia wiele nie potrzeba, czasem w zupełności wystarczy niewielki dom, który dzięki swym atrybutom będzie imponował o wiele bardziej niż jego wielcy odpowiednicy. Co może sprawić, że dany dom wybije się ponad inne? Tutaj wiele zależy od Was, waszych wizji, a także talentu i pomysłu architektów i projektantów wnętrz, których zaangażujemy. Może to być oryginalna i rzadko spotykana forma, zaskakująca architektura, urzekający wygląd bądź też absolutnie olśniewające wnętrze… albo wszystko w jednym! Właśnie tym cechują się projekty cieszące się największą popularnością w minionym tygodniu. 

Jeśli nie mieliście możliwości zapoznania się z nimi, to nic straconego! Przygotujcie się na sporą dawkę mocnej architektury – oto przed Wami Top 5 tygodnia!

1. Idealny dom na małą działkę!

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny

Szukacie inspiracji na Wasz przyszły wymarzony dom jednorodzinny? Architekci pewnego koreańskiego studia architektonicznego zaprojektowali intrygujący dom dla małżeństwa z dwójką dzieci, w którym nadrzędną rolę odgrywa przestrzeń wspólna, gdzie całą rodzina może razem miło spędzać czas. Przestronny i nietuzinkowy salon połączony z kuchnią okazał się prawdziwym skarbem tego domu, choć to tylko jeden z wielu jego walorów! Poznajcie bliżej Idealny dom na małą działkę!

2. Mały domek o czarującym wnętrzu!

od homify Wiejski

Wystarczy jeden rzut oka na tą nieruchomość by się w niej rozkochać. Ten malowniczy domek bez wątpienia posiada w sobie sporą dawkę uroku, któremu ciężko się oprzeć. Lecz to nie tylko jego wygląd zachwyca, ale również bogate wnętrze! Znajdziecie w nim niezwykle klimatyczny wystrój, ukojenie i wiele, wiele ciepła. Zaprojektowany ze smakiem i miłością dom stał się dla właścicieli prawdziwym powodem do dumy. Nie zwlekajcie dłużej i poznajcie Mały domek o czarującym wnętrzu!

3. Nowe życie zrujnowanej obory!

Jedni decydują się zburzyć ruiny i pozostałości po dawnych nieruchomościach, inni z kolei dostrzegają drzemiący w ruinie potencjał, który decydują się sprytnie wykorzystać. Właściciel tej niegdyś obory należy do tego drugiego grona, uwierzył on bowiem w jej drugie życie i zatrudnił do pomocy zespół utalentowanych profesjonalistów. Efekt? Prawdziwa rustykalna perełka! Przekonajcie się sami i sprawdźcie Nowe życie zrujnowanej obory!

4. Jak mieszkają zodiakalni Strzelcy?

Zastanawialiście się czasem, jak wyglądają domy ludzi z poszczególnych znaków zodiaku? Z nami macie szansę się o tym przekonać! Niniejszy artykuł z serii „życie w zgodzie ze znakiem zodiaku” ukaże Wam Jak mieszkają zodiakalni Strzelcy. Dowiecie się, jaki dom jest idealny dla Strzelców oraz jak aranżacje wnętrz mogą odzwierciedlać ich cechy charakteru! Brzmi ciekawie, nieprawdaż?

5. Dom przyszłości!

Projekt przedstawia wspaniały dom zlokalizowany w Wielkiej Brytanii, który można uznać za Dom przyszłości. Zachwyca on swoją oryginalną formą, a jednocześnie urzeka naturalnością i prostotą. Dzięki ogromnym przeszkleniom jest on niemalże otwarty na świat, gwarantując jego właścicielom piękne widoki zarówno podczas relaksu w salonie, spożywania posiłków w jadalni, jak i po przebudzeniu się w sypialni. Jeśli tylko chcielibyście poznać go bliżej to zachęcamy do lektury!

W którym domu najchętniej byście zamieszkali?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu