Top 5 tygodnia- jak stworzyć oryginalny dom? | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 tygodnia- jak stworzyć oryginalny dom?

Alicja Olko Alicja Olko
mieszkanie - Zakopane, Słoneczna - wizualizacja Nowoczesna kuchnia od MIRAI STUDIO Nowoczesny
Loading admin actions …

Jeżeli jesteście w trakcie poszukiwań ciekawych i niekonwencjonalnych pomysłów na dom i jego wnętrze, to świetnie trafiliście! Na homify codziennie znajdziecie wyjątkowe propozycje z Polski i całego świata, które z pewnością zainspirują Was przy tworzeniu planu Waszego wymarzonego domu czy mieszkania!

Zobaczcie, jakie pomysły na oryginalne domy i wnętrza cieszyły się największą popularnością w tym tygodniu!

1. homify 360°: zaskakujący dom jednorodzinny pod Opolem

Dom Miejski-Wiejski architop.com.pl od Architop Andrzej Zatwarnicki
Architop Andrzej Zatwarnicki

Dom Miejski-Wiejski architop.com.pl

Architop Andrzej Zatwarnicki

Dom miejsca na wsi, czy też dom wiejski w mieście? To pytanie i poszukiwanie na niego odpowiedzi zdominowały projekt domu pod Opolem, który zyskał sobie ogromną popularność wśród naszych czytelników! Z zewnątrz klasyczny i tradycyjny, a w środku zaskakująco funkcjonalny i wygodny. Zobaczcie koniecznie, jak prezentuje się jego wnętrze- to coś zupełnie niesamowitego! Obejrzycie je w Katalogu Inspiracji homify 360°: zaskakujący dom jednorodzinny pod Opolem.

2. Kuchnia pełna kolorów! – 5 przykładów

mieszkanie - Zakopane, Słoneczna - wizualizacja Nowoczesna kuchnia od MIRAI STUDIO Nowoczesny
MIRAI STUDIO

mieszkanie – Zakopane, Słoneczna – wizualizacja

MIRAI STUDIO

Wprowadzenie koloru do kuchni może całkowicie odmienić jej charakter. Istnieje wiele sposobów, aby tego dokonać- kolorowe ściany, kolorowe meble, kolorowe dodatki. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Jako, że kuchnie są jednym z najpopularniejszych pomieszczeń w każdym polskim domu, nic dziwnego, że oryginalne pomysły na ich aranżację przyciągnęły Waszą uwagę. Zobaczcie kolorowe kuchenne inspiracje w artykule Kuchnia pełna kolorów! – 5 przykładów.

3. Od starej kuźni do skandynawskiego domu w Szczecinie

Adaptacja kuźni od Loft Kolasiński
Loft Kolasiński

Adaptacja kuźni

Loft Kolasiński

Codziennie mijamy tak wiele starych i zniszczonych budynków, które powoli popadają w ruinę. Codziennie także architekci udowadniają nam, że nie ma czegoś takiego, jak budynek, którego nie da przerobić się w wyjątkowy dom! Tym razem wzięliśmy jako przykład starą kuźnię w Szczecinie, którą zamieniono w dom w stylu skandynawskim. Ciekawi efektów? Zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Od starej kuźni do skandynawskiego domu w Szczecinie.

4. Oryginalne ściany – 5 przykładów

c e g ł a w e w n ę t r z u od DK architektura wnętrz Industrialny
DK architektura wnętrz

c e g ł a w e w n ę t r z u

DK architektura wnętrz

Ściany to powierzchnie w naszych domach, które dają nam niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Można udekorować je w dowolny sposób, pokryć dowolnym materiałem i stworzyć na nich dowolny wzór. Często jednak dostępne nam opcje wydają nam się oklepane i sztampowe. Zobaczcie naszych pięć propozycji na niekonwencjonalne ściany. Znajdziecie je w artykule Oryginalne ściany – 5 przykładów.

5. Stylowe wnętrze domu w Krakowie

Dom w Krakowie Nowoczesny salon od ARCHISSIMA Nowoczesny
ARCHISSIMA

Dom w Krakowie

ARCHISSIMA

Jeżeli szukacie inspiracji na aranżację wnętrz, która uczyni je stylowymi, eleganckimi i pełnymi klasy, koniecznie zajrzyjcie do tego apartamentu w Krakowie. Użyto w nim naturalnych materiałów, stonowanej palety kolorów i luksusowych mebli, tworząc wnętrze domu, znajdujące się w sferze marzeń wielu z nas! Obejrzyjcie go w całości w artykule Stylowe wnętrze domu w Krakowie.

Który artykuł był Waszym ulubionym?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu