Projekty,   zaprojektowane przez jaione elizalde estilismo inmobiliario - home staging

10 niskobudżetowych sposobów na piękny i stylowy dom

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Efekt domu eleganckiego i szykownego osiągnąć można bez konieczności rozbijania banku. W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy Wam dziesięć sposobów na to, jak cieszyć się pięknym i stylowym domem, które są relatywnie łatwe i tanie w implementacji. Sprawdźcie, które pomysły możecie zrealizować w swoich domach!

1. Zewnętrzne miejsce na relaks

Zagospodaruj ogród na tyłach swojego domu i stwórz tam przytulny taras czy patio z miejscem na relaks i zewnętrzną jadalnią. Obszar ten wyposaż w wygodne meble i zadbaj także o wyjątkowy klimat, instalując elementy oświetlenia i dekorując przestrzeń roślinami w dekoracyjnych donicach.

2. Zadbaj o korytarz

Często całą swoja uwagę skupiamy na urządzaniu salonu czy sypialni, zapominając o łącznikach komunikacyjnych, takich jak schody czy korytarz. Zwłaszcza ten ostatni, gdy stylowo zaaranżowany, może w znaczący sposób wpłynąć na charakter wnętrz Waszych domów.

3. Kup meble o nowoczesnym designie

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Tom Kaneko Design & Architecture
Tom Kaneko Design & Architecture

Dining Table with enamel lamp shades

Tom Kaneko Design & Architecture

Kupując meble i inne elementy wyposażenia postaraj się wybrać te o nowoczesnym designie. Nawet jeżeli wnętrza wykończone są w sposób staromodny, współczesne wyposażenie może zupełnie odmienić ich charakter.

4. Zdecyduj się na wannę wolnostojącą

Wanna wolnostojąca przemieni każdą łazienkę w szykowne spa. Taki model wcale nie wymaga dużo przestrzeni, a jego walory estetyczne są nieocenione.

5. Nie zapomnij o odświeżeniu fasady

Projekty,   zaprojektowane przez a2g.arquitectura
a2g.arquitectura

Apartamento (Despues)

a2g.arquitectura

To właśnie fasada odpowiada za pierwsze wrażenie, jakie sprawia Wasz dom. Należy zatem zadbać o jej wygląd- zabezpieczyć materiały, które ją pokrywają i odświeżyć jej kolor.

6. Zamontuj wyróżniające się oświetlenie

Lampy, czy to sufitowe czy podłogowe, poza rolą praktyczną spełniać mogą także funkcję dekoracji. Daj się ponieść wyobraźni i wybierz modele, które przyciągają wzrok.

7. Zwróć uwagę na strefę wejścia

Strefa wejścia do domu- czy to obszar wokół drzwi wejściowych, czy też sam ganek- nie powinny zostać zapomniane. Udekoruj je donicami, zamontuj lampę nad drzwiami wejściowymi, a je same odmaluj i ozdób. Dom od razu wyda się bardziej przyjazny i zachęcający.

8. Przemaluj fronty szafek kuchennych

Marzy Ci się nowa kuchnia, ale nie masz pieniędzy na wymianę zabudowy kuchennej? Nic straconego! Często wystarczy przemalować fronty szafek kuchennych, aby cieszyć się  wnętrzem o zupełnie oryginalnym i świeżym charakterze.

9. Postaw na dekoracyjne gzymsy

Projekty,  Salon zaprojektowane przez CADOT
CADOT

Salón

CADOT

Jeżeli chcesz nadać swoim wnętrzom elegancki, wyrafinowany charakter, postaw na dekoracyjne gzymsy. Przykład ze zdjęcia udowadnia, że sprawdzają się one doskonale nawet w nowoczesnej aranżacji.

10. Stwórz eleganckie miejsca na przechowywanie

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Logos Kallmar
Logos Kallmar

Armario con puertas correderas

Logos Kallmar

Schowek, garderoba czy spiżarnia- obszary te, służące głównie do przechowywania, także mogą mieć elegancki charakter. Nie chodzi jedynie o wygląd samych szaf czy szafek ale także o porządek, który koniecznie trzeba w nich utrzymywać.

Co byście chcieli zmienić w swoich domach?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu