Projekty,  Salon zaprojektowane przez GOOD WOOD

Uroczy dom z drewna

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jest coś niezwykle czarującego w domach wykonanych z drewna- materiał ten sprawia, że wyglądają bajecznie. Drewno jest surowcem wartościowym nie tylko ze względów estetycznych, ale i praktycznych- domy z drewna są trwałe i odporne, a panujący w nich klimat jest zdrowy dla człowieka.

Dziś pokażemy Wam projekt drewnianego domu zrealizowany na podmiejskim osiedlu w Rosji. Duży, bo o powierzchni 237 metrów kwadratowych, prezentuje się jednak uroczo i przytulnie, właśnie za sprawą wykorzystanych materiałów budowlanych. Obejrzyjcie najlepsze zdjęcia!

Widok od strony ogrodu

Projekty,  Domy zaprojektowane przez GOOD WOOD
GOOD WOOD

​СП-250

GOOD WOOD

Tradycyjna bryła o dwuspadowym dachu, którego jedna połać jest dłuższa od drugiej, nawiązuje do architektury znanej nam z obszarów górskich. Dom ma dwie kondygnacje, w tym jedna ma formę zagospodarowanego poddasza. Ze strefy dziennej na parterze przechodzi się bezpośrednio na taras otoczony drewnianą balustradą, a z niego do pięknie utrzymanego ogrodu. Jest to podręcznikowy przykład podmiejskiej architektury jednorodzinnej.

Widok od strony ulicy

Projekty,  Domy zaprojektowane przez GOOD WOOD
GOOD WOOD

​СП-250

GOOD WOOD

Współczesne domy są zazwyczaj zamknięte i niedostępne od frontu. W tym przypadku jest jednak inaczej- liczne okna otwierają go na otoczenie i ułatwiają naturalnemu światłu dostęp. Z tej perspektywy dostrzegamy, że swoim stylem, kształtem bryły i dachu dom idealnie wpisuje się w charakter okolicznej zabudowy.

Strefa dzienna

Projekty,  Salon zaprojektowane przez GOOD WOOD
GOOD WOOD

​СП-250

GOOD WOOD

Wnętrze domu zostało całkowicie wykończone drewnem sosnowym, dzięki czemu jest jasne, ale jednocześnie przytulne. Strefa dzienna jest otwarta, a jej poszczególne obszary oddzielone zostały od siebie drewnianymi kolumnami i funkcjonalnymi meblami. Wyposażenie ma klasyczny, elegancki charakter, świetnie współgra z drewnianymi wykończeniami.

Sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez GOOD WOOD
GOOD WOOD

​СП-250

GOOD WOOD

Drewno dominuje także w aranżacji sypialni. Ściany wyłożono drewnianą boazerią, a podłogi drewnianym parkietem, kreując świeży, ale jednocześnie przytulny klimat. Wyposażenie ograniczone zostało do minimum, a ciepłe, przyjemne w dotyku tekstylia pozytywnie wpływają na charakter wnętrza.

Łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez GOOD WOOD
GOOD WOOD

деревянный интерьер

GOOD WOOD

Na koniec zaglądamy do łazienki, którą zlokalizowano na poddaszu. Wszystkie jej powierzchnie pokrywa drewno, które świetnie komponuje się z białą armaturą o współczesnym designie. Okno dachowe zapewnia odpowiedni dopływ naturalnego światła i pozwala na prawidłową cyrkulację powietrza.

Jak Wam się podoba ten projekt?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu