Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: 5 niesamowitych transformacji łazienek

Aśka Warchał Aśka Warchał
Projekty,   zaprojektowane przez A54Insitu
Loading admin actions …

Jeśli kochacie oglądać metamorfozy wnętrz, to ten Katalog Inspiracji z pewnością trafi do Waszej wyobraźni. Skupimy się w nim na prawdziwie spektakularnych transformacjach łazienek. Chociaż niekiedy może okazać się to trudne, musicie nam zaufać – naprawdę pokazujemy Wam te same pomieszczenia! 

Wybrane przez nas łazienki nie znajdują się w luksusowych posiadłościach. To pomieszczenia, jakie może mieć w domu czy mieszkaniu każdy z nas. Mamy jednak nadzieję, że pod własnym dachem nigdy nie musieliście się mierzyć ze stanem przed naszych pierwszych przykładów… Te zaskakujące metamorfozy dokonane przez naszych architektów wnętrz udowadniają, że nawet przy ograniczonej przestrzeni i z dramatycznym stanem zastanej armatury można zdziałać cuda! 

Gotowi dać się zainspirować do zmian?

Przed: Zgroza!

Czy zgadniecie w jakim mieście się znajdujemy? W Mediolanie, stolicy mody i designu! A tutaj przedstawia się przed nami krajobraz apokaliptycznej katastrofy. Ta toaleta w ogóle nie nadaje się do użytku.

Po: Elegancja bieli i czerni

Trudno uwierzyć w tę przemianę, a jednak! Odbicie wąskiego okna w szklanej tafli nowego prysznica poświadcza jej prawdziwość. Mieszkanie po gruntownym remoncie – chociaż może przymiotnik gruntowny to tutaj za mało – zyskało nazwę Apartament ze Snu. Nam też wydaje się, że śnimy, widząc efekty pracy ekspertów homify.

Przed: Opłakany stan

Projekty,   zaprojektowane przez The Lady Builder
The Lady Builder

Before – Bathroom

The Lady Builder

Oto kolejna dramatyczna łazienka, która jednak była w użyciu do momentu rozpoczęcia remontu. Do wszystkiego można się przyzwyczaić, chociaż chyba nie dalibyśmy rady wycierać się ręcznikiem, który suszył się na grzybiejącej krawędzi wanny… Gdzie nie spojrzymy, ogarnia nas trwoga!

Po: Nowocześnie i schludnie

Po raz kolejny zostajemy zaskoczeni. Po koszmarnej łazience pozostała tylko lokalizacja wanny. Wszystko wymieniono, stare płytki skuto – to znaczy te, które same nie odpadały… Styl nowoczesny sprawia, że łazienka promienieje czystością. Gładkie powierzchnie połyskują, powiększając optycznie przestrzeń, w której nareszcie chce się przebywać.

Przed: Ciemna strona stylu retro

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Apal Estudio
Apal Estudio

Estado anterior a la reforma

Apal Estudio

Kolejne trzy łazienki, które Wam pokażemy, bez problemu nadawały się do użytku – jeśli o funkcjonalności oraz higienie mowa. Jednak patrząc na powyższy przykład, trudno uwierzyć, by ich użytkowanie mogło być przyjemne… Przestarzałe płytki w ciemnym kolorze zupełnie zdominowały i pomniejszyły optycznie przestrzeń.

Po: Jasno i świeżo

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Apal Estudio
Apal Estudio

Baño – Reforma en Donostia / San Sebastián (Gipuzkoa)

Apal Estudio

Ogromna zmiana, prawda? Wystarczyło postawić na biel! Urozmaicono ją w tym przypadku pasem soczystej zieleni, która przydaje aranżacji poczucia świeżości. W poprzednim wcieleniu tej łazienki nie można było o nim nawet pomarzyć! Tutaj dopełniają je drewniany blat oraz kwiatowa zasłonka.

Przed: Koszmar każdego z nas

Projekty,   zaprojektowane przez A54Insitu
A54Insitu

Reforma de vivienda en la calle Batalla de Almansa en Zaragoza

A54Insitu

Kto nie miał nigdy do czynienia z takim prysznicem niech pierwszy rzuci kamień! Rozsuwane, plastikowe drzwi to prawdziwa zmora, zwłaszcza że co rusz wypadały. A o ich dobrym doczyszczeniu nie ma nawet co mówić! Tutaj na domiar złego nowoczesne rozwiązanie zestawiono z blatem z imitacji marmuru…

Po: Skandynawski sen

Projekty,   zaprojektowane przez A54Insitu
A54Insitu

Reforma de vivienda en la calle Batalla de Almansa en Zaragoza

A54Insitu

A oto przed nami… łazienka marzeń każdego miłośnika stylu skandynawskiego. Błyszczące, cegiełkowe płytki tworzą wspaniały klimat. Ciekawie podświetlone lustro jest jednocześnie niezwykle praktyczne. Nowoczesne formy armatury są doskonale dopasowane. Nic, tylko się zachwycać!

Przed: Przeterminowane wzorki

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Novodeco
Novodeco

ANTES – BAÑO

Novodeco

Niby wszystko działa, a jednak boli nas głowa! Wzorzyste płytki mogą urozmaicić naszą aranżację lecz co za dużo, to niezdrowo! Takie łazienki mogliśmy odziedziczyć po naszych dziadkach. Jeśli mają swoją niezwykłą historię, to możemy poprosić architekta wnętrz o wplecenie części z nich w nasz nowy wystrój. Jednak nie, kiedy wzór trąci myszką…

Po: Nieprzemijające piękno drewna

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Novodeco
Novodeco

DESPUÉS – BAÑO

Novodeco

Naturalne materiały nie mają daty ważności jeśli chodzi o estetykę! Drewno w łazience wciąż może dziwić lecz współcześnie można je odpowiednio zabezpieczyć przed działaniem wilgoci. Otoczeni takim wystrojem przestaniemy czuć się przytłoczeni i przejdziemy w stan kompletnego relaksu…

Jak z tak ambitnymi zmianami radzą sobie polscy profesjonaliści? Ten przykład z Gliwic powali Was na kolana: Metamorfoza łazienki w bloku.

Czy też kiedyś musieliście się zmierzyć z remontem łazienki? Opowiedzcie nam swoje historie w komentarzach!
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu