Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Nowoczesna kuchnia w 3 odsłonach

press profile homify press profile homify
Patrycja w białym połysku: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez Art House Studio
Loading admin actions …

Kuchnia to pomieszczenie, któremu, obok sypialni, poświęcamy na homify najwięcej czasu. Dlaczego? Bo dla wielu z Was jest ona  najważniejszym pomieszczeniem w mieszkaniu. Bardzo często, prócz swojej funkcji praktycznej kuchnia jest też integrującym domowników sercem domu. W naszym serwisie bardzo często staramy się pokazać Wam, jak poradzić sobie z niewielkimi przestrzeniami, tak by wyglądały one jak najpiękniej i były jak najbardziej funkcjonalne. Nie możemy jednak zapominać o właścicielach dużych kuchni! 

Jeśli posiadasz dom lub duże mieszkanie,  najczęściej przekłada się to na duży metraż wszystkich podstawowych pomieszczeń. A może właśnie wybudowałeś dom i po latach estetycznych kompromisów możesz sobie wreszcie pozwolić na rozwinięcie skrzydeł? Duża kuchnia to wiele możliwości, ale i pułapki, które czyhają na nas i na etapie projektowania i urządzania wnętrza. Jeśli nie rozplanujemy dobrze układu mebli i sprzętów mogą powstać puste przestrzenie, które na pewno nie będą przytulne. Można też popaść w drugą skrajność i nadmiernie przeładować nasze pomieszczenie. Uwierzcie, że jest to możliwe nawet w przypadku dużej kuchni!

Dzisiaj mamy dla Was przykłady idealnego skomponowanych kuchni i to na dodatek w Waszym ulubionym nowoczesnym wydaniu. Trzy bardzo odmienne aranżacje, trzy gamy kolorystyczne i trzy wielkości. To jak – do trzech razy sztuka?

1, 2 czy 3? Którą wybierasz?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu