Projekty,  Taras zaprojektowane przez Pierre Bernard Création

Prosty dom dla każdego

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was dom, który zachwyci Was przestrzenią i doskonałym urządzeniem. Znajdziemy tutaj również wspaniały ogród, który pozwala na przyjemne spędzanie leniwego popołudnia. Przekonaj się z nami, że piękno tkwi w prostocie!

Prosty design

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Pierre Bernard Création
Pierre Bernard Création

Terrasse bois et facade

Pierre Bernard Création

Taras składa się z drewnianego pokładu znajdującego się na jednym poziomie z trawnikiem. Wygodna kanapa pomieści wielu gości, dlatego możemy cieszyć się spotkaniami z przyjaciółmi. Brakuje jedynie choćby niewielkiego stolika, jest to jednak drobny szczegół.

Wnętrze

Wewnątrz odnajdziemy styl minimalistyczne. Jasne kolory i proste linie sprawiają, że w środku panuje zaskakujący porządek. Nowoczesny kominek sprawia, że miejsce staje się przytulne i z przyjemnością myślimy o zimowych wieczorach.

Funkcjonalna kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Pierre Bernard Création
Pierre Bernard Création

Cuisine avec ilôt central

Pierre Bernard Création

Kuchnia oferuje nam sporo przestrzeni, dzięki czemu nie musimy się martwić o codzienne gotowanie. Doskonała aranżacja sprawia, że wnętrze jest wyjątkowo schludne i uporządkowane. Błyszczące meble wypełniają wnętrze światłem, tworząc prawdziwe serce domu. Doskonałym rozwiązaniem jest funkcjonalna wyspa, która nie tylko ma aspekt użytkowy, ale również idealnie pozwala podzielić pomieszczenia.

Otwarte przestrzenie

Część wspólna zaaranżowana jest na otwartym planie, dzięki czemu domownicy łatwo mogą spędzać wspólnie czas. Jest to również doskonałe rozwiązanie, kiedy przyjmujemy gości.

Salon z widokiem

Salon dopełniony jest dużym oknem, z którego rozpościera się widok na zielony ogród. Ogromne przeszklenie pozwala również na odpowiednie wypełnienie pomieszczenia światłem oraz na względne połączenie dwóch sfer.

Ostatnie rzut oka

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Pierre Bernard Création
Pierre Bernard Création

Façade extérieure coté terrasse

Pierre Bernard Création

Ten dom to doskonałe miejsce dla osób, które kochają życie towarzyskie. Zarówno wnętrze, jak i  taras, pozwalają na spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Prosty design i jasne kolory sprawiają, że pomieszczenia są ponadczasowe i zyskają uznanie naszych gości.

Nowoczesny dom z płaskim i skośnym dachem

Chciałbyś zamieszkać w tym domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu