Jak mieszkają zodiakalni Strzelcy?

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Jak mieszkają zodiakalni Strzelcy?

Alicja Olko Alicja Olko
Home Accessories od rigby & mac Eklektyczny
Loading admin actions …

W kolejnej odsłonie z naszej serii „Życie w zgodzie ze znakiem zodiaku” zajmiemy się Strzelcami (23 listopada – 21 grudnia). Żywiołem Strzelców jest ogień, a osoby spod tego znaku zodiaku postrzegane są jako otwarte, aktywne i zabawne. Szybko nawiązują kontakty z innymi ludźmi i przykładają dużą wagę do ich pielęgnowania. Ci urodzeni pod tym znakiem zodiaku cechują się także szczerością oraz bezinteresownością. Zawsze celują wyżej, ryzykując i podejmując się działań bez cienia strachu. Wnętrza ich domów najczęściej są zmienne, silnie zindywidualizowane i absolutnie wyjątkowe!

Idealny dom

Strzelcy cenią sobie wolność i swobodę, chętnie podróżują i poznają nowe miejsca. Wymarzony dla nich dom powinien odzwierciedlać te cechy charakteru, pozwalając im na elastyczność i unikatowe życie. Najlepiej sprawdziłby się dom mobilny, dryfujący na wodzie lub automobil- opcje te dalekie są jednak od rzeczywistości. Bardziej przyziemnym rozwiązaniem może być dom prefabrykowany, który z łatwością przetransportować można w dowolnie wybrane miejsce i tam szybko i sprawnie go złożyć. Dom taki powinien cechować się otwartą przestrzenią w środku, licznymi i wielkopowierzchniowymi oknami, wpuszczającymi naturalne światło oraz przestronnym obszarem zewnętrznym- tarasem lub patio. Materiały, użyte do jego budowy, powinny być jak najbardziej naturalne- drewno lub kamień sprawdzą się doskonale!

Kolory i materiały

Otwarci i żądni przygód Strzelcy nie boją się wprowadzać do swoich wnętrz intensywnych, wyrazistych kolorów. Ich silnie wyrobione poczucie estetyki sprawia jednak, że najchętniej mieszają neonowe barwy z tymi bardziej stonowanymi, wyciszającymi, osiągając kolorystyczny balans i eklektyczną elegancję. Ta tendencja do łączenia przeciwieństw objawia się także w doborze materiałów- miękkie, przyjemne w dotyku tkaniny zestawione są w mieszkaniach Strzelców z tymi bardziej surowymi, chropowatymi, o ciekawych teksturach.

Meble

Our photoshoot for apartment design by Mode:lina Architects Eklektyczny salon od homify Eklektyczny
homify

Our photoshoot for apartment design by Mode:lina Architects

homify

We wnętrzach Strzelców znaleźć można eklektyczny, stylowy miks mebli i dodatków. Osoby spod tego znaku zodiaku stawiają na wygodę, ale także na dobry design. Poszczególne elementy wyposażenia pochodzą z różnych źródeł- od sieciówek, poprzez concept stores, aż do pchlich targów i sklepów z antykami. Różnią się także rodzajem materiału, kształtem, kolorem i rozmiarem. Całość jednak cechuje wyszukany smak oraz estetyczna spójność.

Akcesoria

Apartament Błonia Hamptons Eklektyczny salon od DreamHouse.info.pl Eklektyczny
DreamHouse.info.pl

Apartament Błonia Hamptons

DreamHouse.info.pl

W mieszkaniach Strzelców ma być modnie, wygodnie, a przede wszystkim ciekawie. Akcesoria, które znajdziemy w ich wnętrzach, odpowiadają ich pasjom i preferencjom. Jest tu dużo miejsca na pamiątki z licznych podróży, dodatki powyciągane z piwnic i strychów, a także gadżety ułatwiające codzienne życie. Dzięki zdolnościom aranżacyjnym Strzelców, pozornie niedopasowane do siebie akcesoria i dodatki dają wspólnie naprawdę intrygujący rezultat.

Coś ekstra

Stone Buddha Statue od rigby & mac Eklektyczny
rigby & mac

Stone Buddha Statue

rigby & mac

Z każdej podróży osoby spod znaku Strzelaca przywożą ze sobą coś ekstra, coś wyjątkowego, czego nie sposób spotkać w żadnym innym domu. Te wyjątkowe pamiątki odpowiadają za wytworzenie niesamowitego klimatu we wnętrzach Strzelców. Składają się one na etniczny, nieco hippisowski wygląd pomieszczeń, odwołując się do swobodnego, wolnego i radosnego stylu życia Strzelców!

Jesteście spod znaku Panny albo znacie kogoś, kto jest? Oto odpowiedź na to, jak mieszkają zodiakalne Panny?

Czy zgadzacie się z tym?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu