Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez 커먼그라운드

Niesłychana transformacja 5 małych kuchni!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dom powinien być miejscem, które inspiruje swoich mieszkańców do działania. W szczególności tyczy się to przestrzeni kuchni. To tutaj właśnie możemy przygotować aromatyczną kawę, która pozwala nam funkcjonować na pełnych obrotach przez cały dzień. Co więcej, w tej przestrzeni również gotujemy i pieczemy pyszne potrawy, które lądują w brzuchach wszystkich domowników i wprawiają każdego w dobry humor. Niezależnie od wielkości kuchni warto, by było to miejsce, które wyróżnia nie tylko nienaganna estetyka, ale przede wszystkim funkcjonalność najwyższych lotów. Dzisiaj razem z naszymi architektami zaprezentujemy Wam pięć wyjątkowych przemian małych kuchni. Teraz naprawdę robią one wrażenie!

Przed: monotonna i chłodna przestrzeń

Biały kolor potrafi sprawić we wnętrzu prawdziwe cuda. Barwa ta często bywa wykorzystywana w przypadku stylowych, nowoczesnych aranżacji. Jednak jeżeli dana osoba nie posiada wizji efektu końcowego, który chce uzyskać wykorzystując ten kolor, bardzo łatwo może stworzyć monotonną i chłodną przestrzeń.

Po: przyjazne miejsce

Nasi profesjonaliści zdecydowali się w przypadku tej strefy przełamać sterylną biel, która w poprzednim wydaniu nie prezentowała się zbyt dobrze. Ściany przyozdobili ciepłym, kremowym odcieniem, co stanowi ogromny atut tego miejsca. Ponadto umieszczono tutaj również drewniany blat roboczy, który jest nie tylko trwały, ale dodaje charakteru całej kompozycji.

Przed: modowe faux pas

Projekty,   zaprojektowane przez Dogares

W kuchni znajdującej się na powyższym zdjęciu raczej nie ma ochoty się zbyt długo przebywać. Połączenie brunatnych odcieni z bielą z pewnością nie należy do trafionych. Co więcej, płytki które zdobią tutaj ściany i podłogę wyglądają bardzo staromodnie.

Po: stylowa strefa

Projekty,   zaprojektowane przez Dogares

Teraz ta strefa kuchni znacznie zyskała na dobrym stylu! Nasi profesjonaliści zdecydowali się postawić na minimalistyczny szyk i z tego względu pojawiły się tutaj proste, białe fronty mebli z poręcznymi, srebrnymi uchwytami. Całą aranżację dopełnia błyszcząca podłoga, która sprawia, że to miejsce naprawdę zachwyca.

Przed: miejsce pełne chaosu

Kuchnia znajdująca się na powyższym zdjęciu raczej nie zachęca do tego, by spędzić w niej czas na pichceniu różnych posiłków. Kolory poszczególnych elementów zupełnie do siebie nie pasuje tworząc nieestetyczny miszmasz. Również pod blatem roboczym przestrzeń została nieodpowiednio zagospodarowana…

Po: wszystko na swoim miejscu

Patrząc na powyższą aranżację można wręcz krzyknąć z wrażenia! Cała przestrzeń zmieniła się nie do poznania! Nasi architekci postawili na ponadczasową biel, charakterystyczną dla nowoczesnych projektów. Dzięki funkcjonalnej zabudowie teraz wszystkie produkty spożywcze, czy też akcesoria do gotowania są zawsze pod ręką.

Przed: obraz nędzy i rozpaczy

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Kuchnia widoczna na powyższym zdjęciu to prawdziwy obraz nędzy i rozpaczy. Rozpadające się szafki, stare płytki, czy odpadająca farba to tylko część elementów, które wpływają na ogólny stan tej przestrzeni. Z pewnością nikt nie chciałby tutaj gotować.

Po: nowoczesne przeszklenia

Projekty,   zaprojektowane przez homify

W takiej kuchni nie ma mowy o tym, by jakaś potrawa miała się nie udać! Teraz to miejsce zdecydowanie zyskało na estetyce i sprzyja przygotowywaniu posiłków dla całej rodziny. Zwróćcie uwagę na stylowe, nowoczesne przeszklenia, które oddzielają tą strefę od reszty domu. Wyglądają tutaj naprawdę świetnie!

Przed: kuchnia z zeszłej epoki

W przypadku kuchni widocznej na powyższym zdjęciu mamy do czynienia z aranżacją, która zdecydowanie potrzebowała radykalnych kroków. To pomieszczenie swoje czasy świetności dawno miało już za sobą, dlatego należało zrobić wszystko, by przywrócić tym ścianom dawny blask.

Po: doskonały styl

Teraz cała kuchnia zachwyca swoim doskonałym stylem. Nasi profesjonaliści postawili na ponadczasowe połączenie bieli ze stonowanym odcieniem głębokiego błękitu. To prawdziwy strzał w dziesiątkę! Temu pomieszczeni niewątpliwie dodają uroku również płytki w kształcie cegły, która stanowią nawiązanie do industrialnego stylu. 

Szukacie innych pomysłów na aranżację swojego domu? Sprawdźcie koniecznie:

16 pomysłów na olśniewającą łazienkę!

Która kuchnia podoba Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu